2733
2734

گاهی وقت ها چ بخواهی چ نخواهی ب بعضی چیزها حتی فکرهم نباید بکنی 

گاهی وقت ها حسرت بعضی چیزها تاابد روی دلت میماند😔کاش دنیا یجور دیگه بادلم راه میومد هرچی دوست داشتمو ازم گرفت تواوج جوونی دارم پیرمیشم

عزیزم خبر خوش و مسرت بخش و امیددهنده اینکه این دنیا فانی😍😍😍😍😍 پس بکوشیم برای آخرت. خدا همیشه بوده و هست و خواهد بود قبل اینکه ما باشیم. و حواسش به همه چیز هست. دعا کن و ازش بخواه ... ادعونی استجب لکم....

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یاده این شعر افتادم:🍂

نفسي التي تملك الأشياء ذاهبة
فكيف أبكي على شيءٍ إذا ذهـــــــــــــــب !؟
يا دنيا ليش تشقيني وإيامك تبكيني
و عــن نـاسـي و أحبابي،  يا دنيـا تبعديــني....

عزیزم خبر خوش و مسرت بخش و امیددهنده اینکه این دنیا فانی😍😍😍😍😍 پس بکوشیم برای آخرت. خدا همیشه بو ...

😔خواستم ازش خواستم سرنماز بادل شکسته ازش خواستم ازکل دنیا فقط همینو ازش میخوام قول میدم اگر بهم برش گردونه دیگه لال شم دیگه هیچی نخوام ...سکوت کرده ولی نمیدونم ...😔

2738
😔خواستم ازش خواستم سرنماز بادل شکسته ازش خواستم ازکل دنیا فقط همینو ازش میخوام قول میدم اگر بهم برش ...

منم خیلی وقته یه حاجت دارم اصل حاجتم برآورده نمیشه. ولی ناامید نشو‌ خدا بزرگترینه. بگو اگر ب صلاحمه حاجتم رو بده

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
دقیقا من الان اگه انگلیس بودم می‌تونستم بدون کنکور برم پزشکی بخونم نظام کشور ما همه رو نابود کرده&n ...

عه هر تاپیکی میرم شمام هستی

ولش کن میخوای پزشک بشی که چی 

بشه 

میشی یکی مثل این خانوم دکتر که انگار از دماغ فیل افتاده 

خخخخخخ

خواهر اگه میخوای پزشک بشی پس چرا تو نی نی سایتی 

من سال کنکور گوشیمو پرت کردم اونور 

و فرهنگیان اوردم

تازه یه سالم پشت کنکور بودن 😑

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
2706