2737
2739

زیر شکمم سمت چپ تیر میکشه ..از دردش بیدار شدم

برای همه داده ها و نداده هایت ک در راهند شکر ..شکر برای پسرم همسرم پدر و مادرم و خواهرم💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ادامه داشت در حد یه روز برو دکتر. سونو قلب رفتی؟! 

دو روز پیش خوب بود

برای همه داده ها و نداده هایت ک در راهند شکر ..شکر برای پسرم همسرم پدر و مادرم و خواهرم💞
2728
نه طبیعیه

هی خوب میشه کم تر میشه دوباره تیر میکشه ..سونوم خوب بود ..لکه بینی هم ندارم چرا اینجوریم..نشانه سقط اینا نیست 

دو روز پیش خوب بود

خب سونو رفتی طبیعیه گفتم شاید هنوز سونو اولو نرفتی. طبیعیه رحم در حال جا باز کردنه یه وقتم میبینی یهو تو خواب تکون خوردی. یا کمرت سرد شده. برو زیر پتو دراز لکش خوب نشد بعد س چهار ساعا ب دکتر بگو ولی خوب میشه

هی خوب میشه کم تر میشه دوباره تیر میکشه ..سونوم خوب بود ..لکه بینی هم ندارم چرا اینجوریم..نشانه سقط ...

نه بخاطر سقط نیست اگه زیاد طول کشید برو دکتر

خدایا پسرم به تو سپردم مواظب باش 🙏
خب سونو رفتی طبیعیه گفتم شاید هنوز سونو اولو نرفتی. طبیعیه رحم در حال جا باز کردنه یه وقتم میبینی یه ...

یعنی طبیعیه پیش میاد ..؟؟یهو خیلی ترسیدم .سونو رفتم هم تحرک داشت هم ضربان ..

2738
نه بخاطر سقط نیست اگه زیاد طول کشید برو دکتر

الان یکم بهتره ..یجایی نزدیک کشاله ران زیر شکمم اون بغل اون قسمته

خب سونو رفتی طبیعیه گفتم شاید هنوز سونو اولو نرفتی. طبیعیه رحم در حال جا باز کردنه یه وقتم میبینی یه ...

خواب بودم از اون تیر کشیدن بیدار شدم هی کم شد دوباره زیاد شد ی پتو مسافرتی دیگ بجز پتو خودم پیشم بود اونو همونجوری تا کرده گذاشتم رو شکمم یکم بهتر شد