2410
2553
عنوان

خیلی بدبختم

502 بازدید | 36 پست

مثانم عصبیه هی تا صب میرم دسشویی الان شوهرم گفت چی شده باز گفتم بگم عصبانی میشی گفت ن بگو

گفتم مگه من ادم بدبختی ام ک خواهرت منو در حد پرستار بچه میبینه بهم اینکارو پیشنهاد میده هی غر غر کرد اخرم یه دادی زد که باور کن همه پریدن از خواب ساختمونمون.

خاک توسرم با این شانس واقبالم هیچکسیو ندارم دردمو بهش بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

حالا کله سحر وقت گله شکایته؟ لااقل بدونید کی و.کجا چی بگید

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

عزیزم اول صبح رو با غرغر شروع کردی میذاشتی وقتی حالش خوبه و سرحاله بهش میگفتی

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
2714

عزیزم در مورد خانواده اش سکوت کن.انها خط قرمز مردان.که بخواهد الم شنگه راه بندازه.بخاطر یک نفر دیگر دعوانکنید و روز خودت را خراب نکن.اصلا به انهافکرنکن و به حرفشان اهمیت نده.فکر سلامت جسم و روان خودت باش.هرکاری کنی دهن انها را نمیتونی ببندی

حالا کله سحر وقت گله شکایته؟ لااقل بدونید کی و.کجا چی بگید

همین واقعا

نصف بیشتر دعوا ها و دلخوری ها اینکه تو بدترین موقع بحثی رو باز کنیم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706