2733
2739

یعنی کافیه ما پیشرفت کنیم سنگ میشه رو دلش درعوض دخترش بال درمیاره هرروز برای اون غذا می‌ره کمکش می‌کنه حالا یه وقت اون سالی یه بار چطور بسه من گیرباشم چنان غرغرو چشم غره ای میزنم آدم پشیمون میشه دارو ندارشو میده برای دخترش اما ما بگو سرسوزن هیچی دخترش بلد نیستم همه کارو این می‌کنه بیاببین جلوی دیگران چه کلاسی میزاره براش .یعنی خسته شدم از دست نیش زبونش چرا خدا یکم حالی زن نمیکنه هرچقدرمن ساکتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جلوی دامادش کلاس دخترشو میزارم بارها شنیدم ایراداتی منو اونم الکی میگه یعنی بخوای حرف حالیش کنی آدم رو می‌کشه واای خدا یعنی این بسر تقاص نباید بده آنقدر درو کینه ای

😂😂😀

ولش کن همه ننه شوهرها مریضن مال من ک از همه مریض تر😂😂😂

من با پول خودم برای خودم و شوهرم و زندگیم خرج میکنم ننه شوهرم میگه چرا انقدر خرج میکنین

انگار پول از سر قبر ایشون من برداشتم

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏

خیلی درگیر رفتار و حرفهاش نباش. اگر فکر نکنی اصلا بهش بعدا میبینی که هیچ تاثیری روت نمیذاره حرفها و رفتاراش.

اگر به یه چیزی مدام فکر کنی مطمعنا همون برات دوباره اتفاق می افته. رها کن عزیزم. اعصاب خودتو بهم نریز 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2738

بچه ها اینترنت رایگان همراه اولو تو این تاپیک توضیح داده اگه شما هم رفتین دیدین نت گرفتین دعام کنین ک گره افتاده تو زندگیم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2517443/اگه-کسی-هست-ک-اینترنت-رایگان-همراه-اول-نگرفته-بیاد-چون-خیلیا-گرفتن-اونایی-ک-نگرف?page=1

مادرشوخر و خواهرشوخرای منم ازشون راضی نیستم..😓

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
اه فکر کردم ماله من تنها این جوریه برن به درک

نه این یکی نظیر ندارم تو دارویی الکی جلوی دیگران قربونت صدقه پسرش می‌ره ولی بارها دیدم ما یه چیز خریدیم یا کمک خواستیم چی می‌کنه باما درعوض واسه دخترش جونشم میده البته من نمیگم بیشترین فهمیدن یواشکی بااینکه وضع اون توپ بهش پول و وسایل میده 

مسلما هرکس دخترشو بیشتر از عروسش دوس داره

منو نمیخام دوس داشته باشه پسرشو دوس داشته باشه دلم خون ازکاراش ازبس موذی بی ادب جلوی خودم بدی خانوادم که بخدا پدرومادرم زبون ندارن هرچی من خواستم کردن رو میگه ازبس بیچاره بدبخت و حسود بخدا یه تخم مرغ بخوام بگیرم ازش یک هفته باید غروب چشم آره شو تحمل کنم 

2706