2737
2734
عنوان

نظرتون درمورد زنی که....

464 بازدید | 39 پست

با یه بچه کوچیک اصرار داره که شوهرش تو شهرستان پیش خانوادش خونه کلنگی بگیره وبره بابچش اونجا زندگی کنه و شوهره هم بمونه تو شهره غریب و تو مغازه دوستش بخوابه و فقط درماه چندروز شوهرش بهشون سربزنه چیه؟

به این بهانه که خلاص شن از اجاره دادن(البته این بهانس و اجاره شهرما کمه الان حدود پونصد میدن صابخونه هم هواشونو داره اکثره قبضارو اون پرداخت میکنه)

نظر شما درمورد چنین زنی چیه

استاتر شرمنده

تو رو خدا بچه هاااا

این تاپیکمو گزارش بزنین جاریم تو سایته بخدا

فقط زیر گزارش بزنین خودش خواست قطع کاربری نشم خداخیرتون بده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5799475/توورو-قران-راهنماییم-کنین-منو-شوهرم?postId=174298455

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب اول از همه بنظرم اگه توی اون زندگی زنه واقعا عاشق همسرش باشه تو هر شرتیطی اولیتو می ده به اینکه همسرشو بیشتر بتونه ببینه

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
2738
خواهر شوهرشی؟ حالا چرا شوهرش هم نره تو این خونه کلنگی پیشش بخوابه؟

نه گلم شکرخدا زنداداش من خیلی شوهردوست وخانواده دوسته.خواهره خنگه منه میخاد بخاطر گردش تفریح پاشه بیاد اینور،شوهرشو اونجا تنها بزاره

زن و شوهر کنار هم نباشند اصلا چرا باهم ازدواج کردند؟ 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706