2726
من هیچ کنجکاو برای واکسن نیستم 😈

چون بد جنسی 🥺

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون بد جنسی 🥺

شاید😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈
2728
خب چطور اینجا ازمایش انجام ندادن رو خونهای وارداتی؟ 

مسؤلین خائن ...بی تجربه....چی بگم والا...

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
خب چطور اینجا ازمایش انجام ندادن رو خونهای وارداتی؟ 

همون جوری ک هواپیما رو چک نکردن 

مرگ و زندگی مردم براشون مهم نیست ... 

جون سالم به در ببریم هنر کردیم 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
اعتمادنابجا

ربطی به اعتماد نداره بهتره بگی بی‌تفاوتی 

ربطی به اعتماد نداره بهتره بگی بی‌تفاوتی 

بی تفاوتی ازاعتمادنابجامیاددیگ

وقتی من میدونم امثال این کشورهاخیرخواه من نیستن بایداون مسوولان جان برکف کشوران اروپایی باشک وتردیدفراوان رواون خون ها ازمایشات وانجام میدادن نه اینک کارازکارگذشته باشه