2737
2734
عنوان

چرا اخه دخترخالم این حرفو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 26 پست
شاید می‌ترسه بچش چشم بخوره اما کار درستی نبود چون فقط واسه تو فرستاده بهش نزدیکی؟؟؟؟؟؟

چی بگم!

فاز مشخصی نداره دهن بینه

سالی چندبار منو بلاک میکنه خودش پیام میده

ولی خب دوسش دارم

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!

به نظرم هر رفتاری که دیدی ازشون به مامانتم بگو،به هر حال خانواده اید،نزار الکی اینقدر کوچیک بشید،البته نه طوری که مامانت احساس کنه خصومت شخصی داری باهاشون به هر حال هر چی باشه فامیلشه دیگ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
به نظرم هر رفتاری که دیدی ازشون به مامانتم بگو،به هر حال خانواده اید،نزار الکی اینقدر کوچیک بشید،الب ...

اخه تو کت مامان نمیره

باورت میشه؟التماسش میکردم

میگفتم مامان خب دوستنداره دیگ زنگ نزن هیچی نگو

اه عصابم بهم ریخته باز

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!
چی بگم! فاز مشخصی نداره دهن بینه سالی چندبار منو بلاک میکنه خودش پیام میده ولی خب دوسش دارم

برین بهش وقتی بعد بلاک بی دلیل پیام میده عجب اعصابی داری پیگیر فامیل میشی 

💞💫🖐
عزیزم اعتماد بنفست داغون نشد؟؟؟؟    

من بچگیام خیل افسرده بودم اصن بچه نبودم عین پیرزنا میبودم 

با اون یکی دخترخالم دردودل میکردم سبک میشدم 

اخه دخترخالم خیلی خوشگله واسه همون 

ی نامه چند وقت پیش پیدا کردم مال کلاس سوم چهارمم بود توش همینارو نوشته بودم اتفاقا😂😂😂

بعد ک خوندم گریم کردم یعالمه 😐😂

جمله بعدی راست است ، جمله قبلی دروغ است
2738
اخه تو کت مامان نمیره باورت میشه؟التماسش میکردم میگفتم مامان خب دوستنداره دیگ زنگ نزن هیچی نگو اه ...

خب بهش نشون بده که عکسه رو پاک کرده،صفحع چتتو نشون بده باور میکنه

خب بهش نشون بده که عکسه رو پاک کرده،صفحع چتتو نشون بده باور میکنه

از عکسه اسکرین گرفته بودم

بنظرت عکسشو ب مامانم نشون بدم؟

من بچگیام خیل افسرده بودم اصن بچه نبودم عین پیرزنا میبودم  با اون یکی دخترخالم دردودل میکردم س ...

اخ فدات شم درکت میکنم دقیقا منم از دوران طفولیتم زیاد خوشم نمیاد  

دوستت دارم عشق زندگیمM💗
از عکسه اسکرین گرفته بودم بنظرت عکسشو ب مامانم نشون بدم؟

هم عکسو هم صفحه چتو که ببینه عکسو پاک کرده،ولی ببین اینا رو واسه این میگم که دیگ خودشو الکی کوچیک نکنه نه واسه اینه خدایی نکرده کدورتی بینتون شکل بکیره و کلا نسبت به هم بدبین بشین بهر حال هر چی باشه فامیلین تا اخر عمر