2726
عنوان

چرا اخه دخترخالم این حرفو زد

372 بازدید | 26 پست

زایمان کرده هیشگی خبر نداش

واسش نوشتم سلام خوبی چخبر کی میری بیمارستان ابجی

گفت بیمارستانم ساعت ۹ صب زایمان کردم

بعد گفتم میشه ببینمش 

گف باشه ولی ب کسی نشون ندیا

عکسشو داد بعد حذو کرد😟

دومین زایمانشه

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!

مامان سادم اونو بیشتر از من دوسدارع

تا الان داشتم گریه میکردم

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خاله هام یخورده یجورین

گف تو ازدواج کنی باهات رفتامد میکنم

انقد مامان من سادست و بهشون محبت کرده حد نداره

انقد دوسش داره حد نداره

واااا واسه چی گریه کردی اونوقت؟

واس مامانم

میره بهش پیام میده جوابشو نمیده

هی پروفایلشو نگا میکنع

هی میگه پریسا چرا فلانی جوابمو نمیده

کاش مامانم انقد دوسش نداشت

خاله هام یخورده یجورین گف تو ازدواج کنی باهات رفتامد میکنم انقد مامان من سادست و بهشون محبت کرد ...

هرموقع ازدواج کردی اصلا و ابدا باهاش رفتو آمد نکن 

این دیگه چه مدلشه 

سعي كنيد دركش كنيد از لخاظ روحي زايمان سخته  به دل نگيرين چه اهميتي داره عكس رو پاك كنه

كلا ديدن بچه ي ايشون چه تاثيري تو زندگيه شما داره كه گريه ميكنيد به خاطرش

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️
مامان سادم اونو بیشتر از من دوسدارع تا الان داشتم گریه میکردم

امضات لایک داره 

دعاکن واسم

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
واس مامانم میره بهش پیام میده جوابشو نمیده هی پروفایلشو نگا میکنع هی میگه پریسا چرا فلانی جوابمو ...

دقیقاااا مث مامانه من 

وقتی بچه بودم خیلی دختر خالمو دوستداشت همش مقایسه مبکردو بمن چیز میگف اصن ادم حسابم نمیکرد 

اصن میمرد واسش /:

حالا بهتر شده برو بدیاشو بگو جلو مامانت 😐😂

نکنه اون بچه ی مامانته !؟😂😂

جمله بعدی راست است ، جمله قبلی دروغ است
2706