2737
2734
عنوان

خیانت دوباره همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 49 پست
خدا لعنت کنه زنایی رو که میفتن تو زندگی بقیه و مردای خیانتکار رو .منم بخاطر خیانتای همسرم که مدام تک ...

اخه بچه ها چه گناهی کردن خدا‌نگذره از شوهر خیانتکار  منم بچه هام‌میبینم اشکام راه‌میوفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خدا لعنت کنه زنایی رو که میفتن تو زندگی بقیه و مردای خیانتکار رو .منم بخاطر خیانتای همسرم که مدام تک ...

خدا لعنت کنه ادمایی رو که ذات ندارن و میان زیر بار تعهد ازدواج و یکی دیگه رو بدبخت میکنن

به نظرم همیشه اونی که متاهله مقصره چون متاهل باید حواسش به تعهدش باشه

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
خدا لعنت کنه ادمایی رو که ذات ندارن و میان زیر بار تعهد ازدواج و یکی دیگه رو بدبخت میکنن به نظرم هم ...

اینم باید مدنظر باشیم بیشتر این خیانت ها هم زن‌متاهل هست هم مرد خدا نگذره ازشون الان هردوطرف متاهل هستن

منم نمیتونم  از بچه هام‌بگذرم میمیرم خدا خودش کمک ماها بکنه

یه نصیحت بهت میکنم اگه شرایط جداشدن نداری نه پیگیر باش نه به روش بیار چون وقیح تر میشه .به من که ثابت شد این قضیه تا جایی که به صیغه رسید .هم تجربه کردم هم خودشم گفت اگه انقدر به روم نمیاوردی شاید یه جاهایی خودم برمیگشتم بالاخره .جون وقتی به رو میاری دیگه نمیتونی ساکت باشی

با این حساب دیگه اینو هر کاری کنی خیانت میکنه انگار مدلشه!

من مطمئنم داره خیانت میکنه دنبال مدرک بزرگتریم اینسری دیگه‌نمیگذرم اگه مدرک ۱۰۰ درصد گیرم بیاد تموم میکنم همه‌ چیزو

کسیو میشناسید بادوتابچه طلاق گرفته باشه بچه هاش پیش خودشن یاشوهرش؟

من با۳تا بچه دارم جدامیشم

فقط دختر کوچیکم بامنه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
خدا لعنت کنه ادمایی رو که ذات ندارن و میان زیر بار تعهد ازدواج و یکی دیگه رو بدبخت میکنن به نظرم هم ...

اصلا کاری با تاهل ندارم من میگم باباجان زنت بد یا مردت بد به خاطر دل بچت آدم باش و خیانت نکن .یعنی بچه هرزش یه لحظه خوشیت رو نداره؟

2706