2733
2734
عنوان

چرا بابام اینقد اصرار داره ب کسی نگم رفتم روانپزشک؟

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 34 پست
بنظرم واقعا نگی خیلی بهتره خیییییییییلی

اینجا ک کسی نیست اما واقعا با هیچی درست نمیشدم با پیاده روی از پا درم میورد 

آدما رو نمیشناختم دوستامو 

مادرم حمومم میکرد توان نداشتم مادرم راهنماییم میکرد تا دسشویی راه رو گم میکردم 

بابام دید اصلا خوب نمیشم دید دارم از بین میرم دیگ مجبور شد ببرتم پیش روانپزشک تا خوب شم داشت نابود شدنمو میدید ک دارم میمیرم 

گاهی وقتا واقعا لازمه

من خو از اول روانی نبودم کسی ک روانیه کلا هی باید قرص مصرف کنه من ی مدت کوتاه مدته تا برگردم حالت اول ی هفته ای خوب شدم اما تا ی ماه مصرف میکنم 

واقعا باید دست دکتر رو بوس کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی روانی ان که مارو به این روز انداختن. منم مشکلی مشابه تو دارم شکست عشقی و واقعا دیوونه شدم.شم ...

اسمشونو نمیدونم 

من طوری بودم مادرم میومد بالا سرم مینداخت تو دهنم بزور آب میذاشت دهنم دوباره پهن زمین میشدم مث ی مرده بودم بعد کم کم کم کم ب خودم تومدم

2728

اونکه اره میفهمم 

ما خودمونم داشتیم از این موارد 

ولی مردم خیلی حرف میزنن 

چرت و پرت زیاد میگن 

حالاشایدم نگن ولی واسه احتیاط میگم 

جمله بعدی راست است ، جمله قبلی دروغ است
بابای منم طبق اون طرز تفکری ک داره فک میکنه روانی ها میرن روانپزشک و فک میکنه اگ ب کسی بگیم میگن فلا ...

آدم نگ بهتره

اما همین قرصا نبود من الان باز هم حالم خوب نشد خیلی ضربه ها خوردم ک الان ب خودم اومدم تصور میکنم اگر قرص مصرف نمیکردم این دردا درمون نداشتن با هیچی

اونکه اره میفهمم  ما خودمونم داشتیم از این موارد  ولی مردم خیلی حرف میزنن  چرت و پ ...

کسی نمیدونه نمیگیم چون ربطی ندارع به کسی اما لازم داشتم یکی مث من داشتم واقعا از دست میرفتم بابام خوشش از این چیزا نمیاد ک بگن دخترش روانیه اما دیگ وقتی مجبور میشی وقتی میبینی با هیچی آروم نمیگیره و جلوت داری از دستش میدی

2738
کسی نمیدونه نمیگیم چون ربطی ندارع به کسی اما لازم داشتم یکی مث من داشتم واقعا از دست میرفتم بابام خو ...

اره واقعا نمیدونم این چ تفکر مسخره ایه 

اره واقعا نمیدونم این چ تفکر مسخره ایه 

خب آدم عادی نیازی ب روانپزشک ندارع

ی اتفاقاتی میوفته ک طرف از بین می‌ره و روانی میشه خود من هر کی رو میدیدم بهش حمله میکردم میزدم پدرم مادرم همه رو همهههه رو یسال گذشت بابام دید زمان خوبم نمیکنه بعد ی هفته ای با روانپزشک خوب شدم

من یماهه مصرف میکنم بهتر شدم تاحدودی اما کامل خوب نشدم دکتر گفت باید ۶ماه دورش تموم بشه

برای من همون گفت ی ماه مصرف کنه خوب میشه چطور برا تو شد شیش ماه 

مشکلت چیه

خب آدم عادی نیازی ب روانپزشک ندارع ی اتفاقاتی میوفته ک طرف از بین می‌ره و روانی میشه خود من هر کسی ر ...

خداروشکر ک خوب شدی 

چیشد ک اینجوری شدی ؟

2706