2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
بستگی داره به کیست اینا بعضی هارودیدم عمل نمیکنن ولی چندتارودیدم اینجا لاپراسکومی کردن.چراخودت اینطو ...

لاپاروسکوپی یعنی چی عزیزم ؟؟؟؟نه عزیزم خودم نشدم یکی از دوستای صمیمیم. اینجوری شده 

با درد وحشتنا رفته دکتر و سونو و ازمایش داده معلوم شده کیستش ترکیده دکتر گفته باید عمل بشه گفتم ببینم عملش چه جوریه ؟؟؟دوستم یه بچه داره قصد بارداری مجدد داره میگم رو باردار نشدنش تاثیر میزاره یا نه ؟؟؟

لاپاروسکوپی یعنی چی عزیزم ؟؟؟؟نه عزیزم خودم نشدم یکی از دوستای صمیمیم. اینجوری شده  

اگه اشتباه نکنم عمل جراحی  بالیزر اینا یعنی جراحی که شکم بازمیکردن کلی بخیه اینا سخت بود اونطوری نیست نگران نباش عمل یالاپرا کلابرااینه کیست ومحتویات ازرحم خارج کنن ایشالله بهترباشه وزودخوب بشه

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
با درد وحشتنا رفته دکتر و سونو و ازمایش داده معلوم شده کیستش ترکیده دکتر گفته باید عمل بشه گفتم ببین ...

روبارداری نه خیلی فک نکنم مگه دیگه تخمدان بردارن که خیلی کم‌پیش میاد اخه من کنار دخترخالم بودم کیستش ترکید خیلی بد بود دردزیادی داشت بیهوش شد بردیمش دکتر اینا عملش نکردن تازه مجرد بود بعدازادواج کرد حامله شدالانم بچه داره

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...