2726
عنوان

واکسن هجده ماهگی ... لطفا کمک کنید

95 بازدید | 18 پست

دیروز واکسن رو زدیم اما از ظهر به بعد حال دخترم بد شد شب چهار پنج بار بالا آورد بردیم دکتر امپول ضد تهوع زد امروز خیلی بی حال ولی بد نبود بهتر شده بود ولی اصلا نمیخوابه، چرا؟؟؟؟؟فقط تو بغل میخوابه تا میذارم زمین بیدار میشه از صبحم نخوابید فقط یه بار تو بغلم یه ذره خوابید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای من دخترم دوشنبه هفته دیگ واکسن ۱۸ ماهگی داره 

قلبمو کندی ک 😔😔😔😔😔

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
پسر من هیچیش نشد فقط تب و پا درد اما دخترم خیلی وزنش کمه به نظرم دوز واکسن براش زیاد بود

وای اینطور که معلومه خودمو آماده کنم واسه جیغش 

بخدا هر چی به واکسناش نزدیک میشم قلبم تند تر میزنه 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

خب درد داره  واسه همون بي قراره

بغلش كن لالايي بذار يا توي گوشي يا تلوزيون اهنگي كارتوني چيزي كه خوشش مياد پخش كن ببينه سرگرم شه حواسش پرت شه از پادردش

بعد مگه بهش استامينوفن نميدي؟بايد خوابالو بشع كه

....كه تو با مني هميشه.........🌱💫
وای اینطور که معلومه خودمو آماده کنم واسه جیغش  بخدا هر چی به واکسناش نزدیک میشم قلبم تند تر م ...

نگران نباش بچه هاباهم فرق داره بدنشون

پس. من واسه هجده ماهگي اذيت نشد اسون بود براش

....كه تو با مني هميشه.........🌱💫
2706