2733
2734
عنوان

به نظرتون زوده؟؟یانه برابچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول خودت رو جم و جور کن از نظر نظم و تنبلی و ...

ورزش و پیاده روی و وزن مناسب 

هنوزم واقعا جوانی 

یه مشاوره هم برو شاید چون زود ازدواج کردی الان دچار مشکل شدی برای نظم و ترتیب زندگی و ......ببین چرا حال دلت خوب نیست 

بزار یکی دو سال دیگه .....فقط حال دل و زندگیتو خوب کن

2728

دوست خوبم اگه دوست داری نی نی حتنا بیار ولی اگه دوست نداری برو دکتر تنبل رو درمان کن شوخی نیست بعد اینکه نیاز نیست چند میلیون خرج کنی من خودم تو بارداری اولی پیس متخصص رفتم هر دو هفته ویزیت میشدم تمام آزمایشات انجام دادم ولی اشتباه بود واسه دومی یه بار سونو رفتم واسه تشکلی قلب یه بارم آزمایش قند دادم همین خیلی هم خوب ود هر ماهم میرفتم بهداشت واسه ضربان 

زوده.. البته منم از ۲۰سالگی تا الان ک ۲۵ سالمه منتظرم حامله بشم ولی قسمت نشد😿

شما اگ فعلا نمیخای بچه اما تحت درمان باش .. مواظبت کن از خودت تا هروقت ک خاستی بچه دار شی مشکلی نداشته باشی 

آرادجانمدوستدارمعشقمامانبابا
دوست خوبم اگه دوست داری نی نی حتنا بیار ولی اگه دوست نداری برو دکتر تنبل رو درمان کن شوخی نیست بعد ا ...

آره 

این دکترا گاها میخوان سرکیسه کنن هی میگن هر هفته بیا هر دو هفته بیا

خدایی تو این اوضاع گرونی عین بی رحمیه

کسی باید دو هفته بره که فشار خونش بالاس، دیابت داره بیماری قلبی، یا خطری که مادر و جنین رو تهدید کنه 

نه اینکه سالمن ولی خب توصیه های گرون میکنن

غیر اخلاقیه

2738

چند ماه دیگه میشم بیستو سه سال هنوزاحساس بچڭی میکنم با خودم میگم بابا ازدواج حالا حالاها وقت هست شایدم نکنم بچه خرج داره مسئولیت میخوام با حرف مردم بچه نیاری یا بیاری نمیشه که با تصمیم خودتو شوهرتو تامین مالی و. .. به فکر بیفتین هنوزم خداروشکر سنت کمه 

راستی چند تا نی نی میخوای؟؟ با یکم ساده زیستی نیازی به ماهی یک تونن خرج بچه نیست فقط خرج پوشک رفته ...

یکیشو بیارم خوب بود ادامه میدم اگه پشیمون نشم از همون اولی😂😂

دوست خوبم اگه دوست داری نی نی حتنا بیار ولی اگه دوست نداری برو دکتر تنبل رو درمان کن شوخی نیست بعد ا ...

دقیقا مثل من سال ۹۷ باردار شدم تا ۴۰ هفته ۵ الی ۶ بار رفتم ویزیت درسته ۶ دفعه سونو شدم دوبارشو ان تی و آنومالی جای خیلی خوب رفتم بقیش بیمارستان میرفتم  اکثرا بهداشت کنترل میرفتم  خرج آنچنانی نداشتم زایمانمم طبیعی بود ۲۱۰ تومن گرفتن بیمارستان نیمه خصوصی خیلی کم خرج بودم واسه همینه شوهرم میگه ۳ تا بچه دوست دارم😂😑

چند ماه دیگه میشم بیستو سه سال هنوزاحساس بچڭی میکنم با خودم میگم بابا ازدواج حالا حالاها وقت هست شای ...

من چرا احساس میکنم پیر شدم از وقتی ۲۰ سالم شده اعتماد ب نفسم اومده پایین

راستی چند تا نی نی میخوای؟؟ با یکم ساده زیستی نیازی به ماهی یک تونن خرج بچه نیست فقط خرج پوشک رفته ...

اونم کهنه میبنده من از شکم بچم نمیزنم خوب بهش میرسم ولی پوشک زورم میاد بهش کهنه لاستیک دکمه دار میبندم 

اونم کهنه میبنده من از شکم بچم نمیزنم خوب بهش میرسم ولی پوشک زورم میاد بهش کهنه لاستیک دکمه دار میبن ...

منم بعد 6 ماهگی بچم بهش پوشک پارچه ای بستم از اونا که قابل شستشو هستشولی رراضی نبودم به دلم نمیچسبید البته مارک کوکو پی ارزونه به نسبت فک کنم 45 تومنه

2706