2726
عنوان

عشق ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 58 پست
اونم دوست داش؟ مال من اون از حس من بیخبره حتی منم نمیشناسه

نه ، از من متنفره ، تو نمیدونه که من همیشه یه راهی برای پیام دادن بهش پیدا میکردم، ببین بلاک نمیکردااا ولی علنا آنلاین میشد ولی جواب نمیداد ، تا یه بار دوباره با یه پیچ دیگه رفتم... گفتم تو هر دفعه میگفتی که با دختری که  باهاش در رابطه ای نمیتونی خیانتی کنی ، پس چیشد؟؟ ظاهرا از استوریات معلومه که باهاش کات کردی، جواب پیاممو هم که نمیدی ، الان چی ؟؟ گفت الان یکی دیگه رو دوست دارم و نمیتونم باهات وارد رابطه شم

زندگی کلااینجوریه شما تقریبا حالت خوبه داری میگذرونی یهو یه چیزی میشه که کلا از درون میپاشی میری تو خودت بعد هرچی فک میکنی دلیلشو نمیفهمی، جدی خیلی عجیبه همچین موجودی از گل ساخته شده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ، از من متنفره ، تو نمیدونه که من همیشه یه راهی برای پیام دادن بهش پیدا میکردم، ببین بلاک نمیکردا ...

عزیزمم . ببخشید ک باعث شدم تعریفش کنی

نمیدونم چی بگم فقط میتونم بگم خودتو پیدا کن و هر وقت دلت گرفت رو من حساب کن

یه دختر ترک . سارای هستم 
2728
عزیزمم . ببخشید ک باعث شدم تعریفش کنی  نمیدونم چی بگم فقط میتونم بگم خودتو پیدا کن و هر وقت دل ...

نه بابا این چه حرفیه من کلا از این موضوع ناراحتم و برای همین میخوام برای همه تعریف کنم... ولی خیلی ممنونم خوش حالم که دوست مهربونی مثل تو اینجا پیدا کردم♡♡

زندگی کلااینجوریه شما تقریبا حالت خوبه داری میگذرونی یهو یه چیزی میشه که کلا از درون میپاشی میری تو خودت بعد هرچی فک میکنی دلیلشو نمیفهمی، جدی خیلی عجیبه همچین موجودی از گل ساخته شده.
نه بابا این چه حرفیه من کلا از این موضوع ناراحتم و برای همین میخوام برای همه تعریف کنم... ولی خیلی م ...

عزیزدلممم . میدونی ب نظرم تو شرایط تو باید اونقدررر خودتو ارتقا بدی ب سطح های بالاتر ک پشیمون شه و دیگم پیام بهش نده

یه دختر ترک . سارای هستم 
عزیزدلممم . میدونی ب نظرم تو شرایط تو باید اونقدررر خودتو ارتقا بدی ب سطح های بالاتر ک پشیمون شه و د ...

درسته،دقیقا!ولی منم متاسفانه هی خر میشم بهش پیام میدم😔

اره عاشق اون ادم متقلب نه. من کل ایندم با اون تصور کردم بعد فهمیدم دروغهههه الان ادم واقعیه پیدا کرد ...

منم ۱۶ سالم بود تو تلگرام یکی همون کارو باهام کرد ی احمق زشتی بود خودش 😂😂😂

اون فضای مجازیه زو پاک کن. ببین به این فکر کن که با هر پیام بیشتر از دستش میدی

درسته، موافقم!:)

اره حتی گاهی به سرم میزنه که به خاطرش کلا اینستا رو پاک کنم و برای یه مدتی نداشته باشم

منم ۱۶ سالم بود تو تلگرام یکی همون کارو باهام کرد ی احمق زشتی بود خودش 😂😂😂

من که اخر نفهمیدم کی بود 

اخه من اونو تو گروه پزشکی پیدا کردم یه گروه معتبر و ب بقیه راه درمان میگف برا همین دروغاشو برا خودم راست میکردم بعد دیدم نهههه واقعاا دروغه 

یه دختر ترک . سارای هستم 
من که اخر نفهمیدم کی بود  اخه من اونو تو گروه پزشکی پیدا کردم یه گروه معتبر و ب بقیه راه درمان ...

این مارمولک نابود خودشو جای نمایشگا دار ب من قالب کرده بود خدا ازش نگذره شادوپشیمونم کرد😂😂

2706