2737
2734
عنوان

استرس😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 80 پست
😂😂😂😂

اولین نفر نیست خیلیا پرسیدن تولد عیسی ده مرداده برا تولد اون زدم     

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله منفیه  خداازهمه ی مردم مریضی رودورکنه 😥

ممنون

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد
2728
 نوشتم که تیکر تولد بهترین رفیقمه

فهمیدم 😁😁😁

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد
😂😂😂😂

نخند بی ادب 😑😑😑😑

2738
واای ازدست شما کلی خندیدم انشالله که بلا ازتون دور

ممنون 🌷

خیلی خندیدم خدایی خیلی قشنگ پرسیدی😂😂😂

آدمو گمراه میکنه 😑

وقتی دیدیم 15سالشه هنگ کردم

2706