2737
2734

بچگانه اس لج کردنه صبر وسکوت اکثرا بهتره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی موقعییت مشابه پیش بیاد بهش میگم خوبه منم تو اون رفتار رو کنم بعد میگم نمیکنم ولی بدون خیلی ناراحت شدم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

منکه با لجبازی نتیجه نگرفتم - صبر فوق العاده است - ی کمی هم ناز چاشنیش کنی

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
یعنی باعث نمیشه اشتباهشو مجددا تکرار کنه؟

بستگی به آدمشو رفتارش داره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738

نه 

بیشتر مواقع سکوت و صبر من نتیجه داده 

کلا مرداد زود جوش میارن تهش اگه لجشو در نیاری میان پاچه خواری 

البته جاهایی بوده که صدوبیست درصد حق داشتم و کوتاه نیومدم و اونم فهمیده این خط قرمز منه و اون هیچ نگفته ولی خیلی کم در کل

در رابطه با رفتارش در مقابل خانوادم سکوت کردم دیدم درست نمیشه تلافی کردم درست شد

بقیه مواردم بستگی به حال اون موقع داره بحث داد هوار قهر هرچی جواب بده انجتم میدم😁بعضی وقتام حرف

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
😂😂😂پس بعضی موقع تلافی جوابه

اره بابا همیشه سکوت پررو میشن فک‌میکنن وظیفته

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2706