2737
2734
پس این علامتا مال پریودیه😔😔😔

اگه استرس داشته باشی بیشتر اذیت میشی و امکان میس شدن بالا میره 

الزاما هم اینجوری نیست واقعا  امیدداشته باش تو خدارو داری  ...هنوز چیزی نشده عزیزم مطمئن باش خدا هواتو داره

صبح میشود این شب...

اره خوبه به نظرم من کلا با دارو و امپول و این چیزا خیلی موافق نیستم میگم اول گیاهی بعد اگه نشد دیگه ...

آره منم موافق نیستم. من مادر بزرگم دوسال پیش به خاطر دیابت فوت کرد. جفت پاهاشو قطع کرده بودن دیگه داروهاشم روش اثری نداشت منکه دیگه اول جوونی دیابت گرفتم می ترسم داروی شیمیایی مصرف کنم بدتر بشه. 

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی راس میگه حق داره براش بیار بعدا که خوب شدی   نزار مثل من  باشه که دلم غش میره ...

سلام ببخشید لطف میکنین به منم جواب بدین،من ۱۱ماهه زایمان کردم واصلا پریود نشدم شکمم خیلی بزرگ شده راهی هست پریود بشم مثلا برم دکتر چیزی میده که پریود بشم؟تحتمال داره شکمم کوچک بشه؟بخاطر اندامم بخدا کم مونده دیونه بشم😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
اره نشستم موقتی سوزشم خوب میشه ولی دوباره ..

وازنت عادت کرده تو که همه کارم کردی چی بگم دیگه بهت 

شلوار تنگ اصلا نپوش

سعی کن تو خونه همش یا دامن بپوشی یا پیراهن شرت نخی بپوش و روزی دوبار عوضش کن 

خودتو خشک کن  به همسرت بگو قبل رابطه خودشونو با صابون بشورن و بهداشت رو هم ایشون رعایت کنن

2731
اگه استرس داشته باشی بیشتر اذیت میشی و امکان میس شدن بالا میره   الزاما هم اینجوری نیس ...

ممنونم بابت دلداری من۵سال پیش ی ای یو ای مثبت داشتم دفه اول  سینه دردم بعد تقریبا ۳هفته شروع شد

خدایا فقط تو رودارم نذار دشمنام شادبشن هوامو داشته باش😐😐😐
وازنت عادت کرده تو که همه کارم کردی چی بگم دیگه بهت  شلوار تنگ اصلا نپوش سعی کن تو خونه همش ی ...

خیلی وقته فقط دامن میپوشم همه این کارارم کردم بخداا ولی خوب نمیشم

مرسی عززیزم لطف کردی❤❤

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️
سلام ببخشید لطف میکنین به منم جواب بدین،من ۱۱ماهه زایمان کردم واصلا پریود نشدم شکمم خیلی بزرگ شده را ...

عزیزم این ی چیز ارثی و زمینه ایه که ی سریا دیر  پریود میشن 

و لطفا به زور دارو مجبور به پریودی نکنید خودتونو 

سزارین بودین یا طبیعی ؟

2738
اوه اوه امشب تا صب بیدارم 😅 شوخی میکنم بپرس

میشه منم سوال بپرسم 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
عزیزم این ی چیز ارثی و زمینه ایه که ی سریا دیر  پریود میشن  و لطفا به زور دارو مجبور به پ ...

طبیعی زایمان کردم،دیگه دارم بخاطر چاقی افسردگی میگیرم اگه یه روزم غذاکم میحورم بمیرم نی نیم همش نق میزنه

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
اخی راس میگه حق داره براش بیار بعدا که خوب شدی   نزار مثل من  باشه که دلم غش میره ...

عه شمام تک فرزندین ؟ چشم یکی براش میارم انشالله یکی دوماه دیگه اگه قندم اومد پایین 

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
2706