2733
2734
وااااااااااای خدا صبرم بدده  بجای اینکه تو کلاس بزاری واسش اون اینجوری میکنه الله و اکبر استغف ...

همیشه یه جوری میخواد اذیتم کنه یه جوری میخواد  خورد کنه غرورم رو 

ببین از ته دلم واست خوشحالم خودتو دست کم نگیر تو میتونی بهترین زندگی پره ارامش داشته باشی نه یه زندگ ...

از این ناراحتم که خام حرف هاش شدم 

از این ناراحتم که چند تا مورد خوب داشتم بابام له خاطر این رد کرد 

ولی بیخیال هنوز هم دیر نشده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه یه جوری میخواد اذیتم کنه یه جوری میخواد  خورد کنه غرورم رو

خواهری ببینم چکار میکنی

هرکمکی از دستم بربیاد بخدا دریغ نمیکنم ازت بهم اطلاع بده هرچی شد

اصلا حاضرم باخانوادت به جای دوستات صحبت کنم اگه خواستی موضوع رو بگم بهشون 

یا از مشاور کمک بگیر بهترین راه حلو نشونت میده بقران

قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  
2731
از این ناراحتم که خام حرف هاش شدم  از این ناراحتم که چند تا مورد خوب داشتم بابام له خاطر این ر ...

اررره بابا غصه ی چی رو میخوری فکر کردی فقط همین چندتا بودن 

خدا بزرگه هرچی صلاحته به امید خداااا 

نامزدی یه دوره ی اشناییه عزیزدلم 

تابتونید همو خوب بشناسید 

که تو شناختیش 

کوتاه نیا از حقت

ساده نباش فقط بندازش بیرون اینو از زندگیت

قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  
همه مرد ها دوست دارن زنشون موهاشو بلند باشه این میگه اینجوری

میخواد بهونه بگیره🥴😐

محلش نده

دلشم بخواد

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
میخواد بهونه بگیره🥴😐 محلش نده دلشم بخواد

هر بلاییی تونسته سر این دختر اورده

الانم ک دوست دختر داره

اخه چقققد ادم پست میتونه باشه

2738

به نظر من که اگه نبود هیچی بهش نده و کیک رو هم ببر دور همی با دوستات بخورو شاد باش اگه هم بود کیک و با یکی دونه از این کادوها بهش بده بعدم تمومش کن بگو برو باهمون ریزه ازدواج کن 

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
2706