2703
2553
عنوان

چرا هرچی بخرم هیجان ندارم

183 بازدید | 25 پست

خانما من قبلا وقتی یه چی میخریدم خیلی خوشحال میشدم اما یه مدته خیلی عوص شدم مثلا اتاق دخترم طوسی روشن رنگ کردم تا 1 هفته گریه وافسردگی که کاش سفید میکردم. بعدش خونمون موکت کاری کردم بازم 4 روزه عذا گرفتم که چرا برا دخترم موکت همرنگ خونمون گرفتم بعدش مادرم براش موکت صورتی گرفت دیدم به اتاقش نمیاد واااای که چقد گریه کردم و فشارم افتاد و بردنم دکتر و دعا والان 2 روزه خونه مامانم اومدم که نرم خونه اون صورتی رو ببینم 😭😭😭😭😭😭

کلا استرس دارم هرچی میخرم دلم میلرزه از اشکال گرفتن مردم میترسم خاک تو سرم که زن نیستم و اعتماد بنفس ندارم. بخدا اینطور نبودم چیکار کنم تروخدا راهنمایی کنید خیلی مشکل بزرگیه بدبخت شوهرم چن روزه نه میره سرکار نه غذا درست میکنم همش از بیرون میاره کلی هم خرج وائل آخر بجا تشکر با گریه ی من مواجه مشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فک میکنم مزاج بدنت بهم ریخته تو نت درمورد مزاج ها و راه درمانشون بخون

خیییییلی تو زندگی تاثیر دارن

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
2714

منم همینجورم هیچی ایده آلم نیست ,مثلا یه چیزیو انقد دلم میخاد بعد وقتی بدستش بیارم اصلا هیچ حسی ندارم ,و یا اینکه هرچیزی بگیرم بنظرم خوشکل نیست و اینا 

ولی واسشون ناراحت نمیشم درحده شما که گریه کنم ,حالا موکت یا ....چیه یه مدت صورتی باشه بعدعوض کنید ,اصلا بعدا برات عادی میشه 

منم همینجورم هیچی ایده آلم نیست ,مثلا یه چیزیو انقد دلم میخاد بعد وقتی بدستش بیارم اصلا هیچ حسی ندار ...

دست خودم نیست همش گریه میکنم میگم چرا بلد نیستم. یا میرم از نت یه عکس در میارم کپ وسایلش میخرم بعد میبینم اصلا قشنگ نشده خیلی ناراحت مشم

2706