2737
2734
عنوان

شوهرم امشب تولدشه قضاوت کنین ببینین چرا بامن اینجوری کرد😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 62 پست

مشاوره اعتماد بنفس همین

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خسته بوده شاید مگه میشه دوست نداشته باشع

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2738

فقط اعتماد به نفست رو ببر بالا به خاطر خودت چون اگه به همین ضعف ادامه بدی آدما هم فقط اون روی بد و هیولاشونو بهت نشون میده چون تو با افکار و اعمالت داری ثابت می‌کنی لایق همینی

ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود... 

وا دختر این حرفا چیه اینا افکار خودته که کسی دوستت نداره. خودت خودتو دوست نداری که اینجور فکر میکنی. خب شاید نباید اون حرفو میزدی اما اونقدرا هم بد نبوده شوهرتم دیگه زیادی شلوغش کرده. بیخیال بابا غصه نخور

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
2706