2737
2739
عنوان

😒😒بیاید بگم شوهرم برا مادرش چی نوشته

| مشاهده متن کامل بحث + 4034 بازدید | 149 پست
شاید کس دیگ ای ب اسم مادرشه🤧 نمیخام شکاکت کنما

خوبه که نکردی دوست من🙂😄

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عزیزم شوهر تک پسر هست؟ و اینکه به شما هم محبت میکنه؟

شوهرم خیلیییییییییی به من محبت میکنه 

بعدم که تک فرزند نیس ۳ تا برادرن ی خواهر 

سالهاست منتظرآمدن روزهای بهترم ولی نمیدانم چرا هنوز هم دیروز ها بهترند ... 🙃🥀🌈

مبارکتون باشه عزیز دلم خب طفلی مادرشه بهش وابستگی داره اونم پسرشه ناراحتی نداره ازین بترس پسری که بی احترامی به خانواده خودشکنه همون رفتارو راحت با همسرشم خواهد داشت 

مادر شوهر من انگار شوهرشه اونقدری که به این اهمیت میده به شوهر خودش نمیده...اگه خجاالت نکشه و راه دا ...

واااااای خجالت بکشید از این مدل حرف زدن در مورد یک مادر،تورو خدا حیا کنید یکم حرمت نگه دارید

حالمو بهم زد پستت

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ

عزیزم چرا خودتو الکی ناراحت میکنی ، بقول خودت مادرشه نه دوست دخترش چه اشکالی داره این حرفها رو به پسرش بزنه ، با این حساسیتی که شما دارین فقط خودتو اذیت میکنی ، بجا اینکه حرس بخوری تو هم به همسرت پیام بده و جلوی مادر شوهر و همسرت نشون نده که از این قضیه ناراحتی چون بدتر میکنن ، اصلا فکرتو با این حرفها درگیر نکن .بچه شه توقع نداری که بزنن تو سر کله هم ، با همسرت بیرون برو خوش بگذرون ، عزیزم حالا یه چند تا پیام به بچه ش داده خلاف که نکرده

2706