2737
2734

😁خودم بگم راستش به کسی میخواستم بگم چقد هندونه میخوری گفتم چقد عندونه میخوری اونم گفت عندونه چیه بی ادب😂😂😐🙄

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شیر کاکائو

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

چند وقت پیشا دنبال کار میگشتم. همه رو پیام میدادم که ببخشید واسه اگهیتون پیام میدم. دیگه عادت شده بود برام. یه نفر نوشته بود فقط تماس بگیرین. زنگ زدم بهش طبق همون عادتم پشت تلفن بهش گفتم ببخشید واسه آگهیتون پیام میدم.🥴

یارو گرخیده بود من دیگه چه خنگولی هستم. کاره هم پرید.😂😂😂

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738

اره تو محلمون یه پیرمردی هست شیر فروشه لامصب هر روز صبحا ساعت ۸ میومد داد میزد شیری شیری اعصاب منو خورد کرده بود بعد یهوویی هواسم نبود تو جمع بحث از بیدار شدن و اینا افتاد من‌میخواستم بگم اگه شیری شیری بزاره من صبح ها راحت میخوابم اشتباهی به جای ش گفتم ک بعدش به حدی تب کردم کم مونده بود گریه کنم😣😣😣

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘

سیزده بدر ماهی کباب میکردن برادر شوهرم اومد صدای خر دراورد دهن ماهیو باز و بسته کرد ینی صدای اونه و فیلم گرفت😂😂بعدا ک نگا میکردن جلو جاریم گفتم ببین ماهی داره عرعر میکنه😅من ماهی رو گفتم ولی چون صدای برادرشوهرم بود اونا ب اون گرفتن😁😂آب شدم ینی

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

یبار ی بنده خدا تو فامیل انقد چرت پرت گفت من حوصلم سررف بهش گفتم توروخدا انقد ک...نگو!بعد اومدم ماسمالی کنم گفتم ینی زر نزن..🤦🏻‍♀️😂چیزه دهنت ببند...اخرش هم خفه شدم😐

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
یبار ی بنده خدا تو فامیل انقد چرت پرت گفت من حوصلم سررف بهش گفتم توروخدا انقد ک...نگو!بعد اومدم ...

ادامه اش میگفتی میمیری زر نزنی نمیشه فضول نباشی به زندگیم زول زدی بعد قر میدادی مثلا داشتی اهنگ میخوندی🙂😂

یبار ی بنده خدا تو فامیل انقد چرت پرت گفت من حوصلم سررف بهش گفتم توروخدا انقد ک...نگو!بعد اومدم ...

😂

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706