2726
عنوان

نمیدونم‌اینجور قیافه زشته یا زیبا یا معمولی

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فک کنم نامزدته..قبلا همچین تاپیکی ب چشمم خورده

من قبلا وسواس فکری داشتم بعد ازدواج قطع کردم دچار وسواس مقایسه شدم فقط مقایسه میکنم گاهی میگم شوهرم خوشگل ترینه گاهی میگمدزشت ترینه رسما دیوونه ام

اگر قد و هیکل خوبی داره تو مردهای ایرانی خوشگل حساب میشه معمولا شکم و دماغ و کچل از صفات بارز برادرا ...

قدش ۱۷۵سانتی متر هیکلش خوبه انصافه لاغر مردنی یا چاق خپل نیس یکم شکم داره  پوشش هم اسپرته دماغش کوچولو عه کچل هم نیس

من قبلا وسواس فکری داشتم بعد ازدواج قطع کردم دچار وسواس مقایسه شدم فقط مقایسه میکنم گاهی میگم شوهرم ...

اخلاقش هر چی ک باشه همونجور بچشمت میاد..اگه اخلاقش خوبه چهرش برات جذاب میشه...اخلاقش ک خوب نباشه از چشمت میوفته...از طرفی مهم اینه زن از مرد خوشگلتر باشه..دیگه طفلک رو مقایسه نکن

زندگیتون پر از عشق
اخلاقش هر چی ک باشه همونجور بچشمت میاد..اگه اخلاقش خوبه چهرش برات جذاب میشه...اخلاقش ک خوب نباشه از ...

والله اخلاقش گل هست واقعا عالیه نازمو میکشه  همیشه میترسم بگن زشته چون از چند نفر شنیدم 

والله اخلاقش گل هست واقعا عالیه نازمو میکشه  همیشه میترسم بگن زشته چون از چند نفر شنیدم

نه دیگه عزیزم به نظر من که زشت نیست ولی ما که ندیدیم خوشگلی یا زشتی شوهرتو فقط حس خودت تعیین میکنه و کاملا سلیقه ای هست بعضی از خانما اصلا از دماغ بزرگ خوششون میاد مثلا میگما

🌹🎹🎵🎶🎼🎵🌹
نه دیگه عزیزم به نظر من که زشت نیست ولی ما که ندیدیم خوشگلی یا زشتی شوهرتو فقط حس خودت تعیین میکنه و ...

قبل ازدواج اینا یه عکس زشت از شوهرم نشون دادن که هممون گفتیم اح چه زشته اما وقتی حضوری اومد واقعا هم قیلفش هم تیپش خوب بود و با عکس خیلی فرق داشت اون حرف اول مامانم رفته مغزم هی مقایسه میکنم

چرا

چطوری اجازه میدید دیگران در مورد چهره ی همسرت حرف بزنن.اصلا نباید برات مهم باشه .سطحی نگربودن خوب نیست . زندگی خیلی هدفمندتر باید پیش بره و از این مسایل سطحی گذر کن.

2706