2737
2734
عنوان

آقا یه سوال به فنا رفتم😑

708 بازدید | 14 پست

من یه ماه پیش که همه میگفتن روز مادره و یکی از شبکه های ماهواره ای هم روز زن رو تبریک گفت واسه مادرم کادو خریدم

حالا همه دارن میگن ۱۵ بهمن هست!

پس اون یه ماه پیش چی بود؟😢

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

روز جهانی مادر بود

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روز جهانی مادر بود  15 بهمن. روز ایرانی

😑😑😑

روز مادر خارجیا بوده پس😐😐😐😐😐

تف به اون شبکه بی پدر منو تو . برگشت گفت روز مادر مبارک.منم دوییدم رفتم کادو خریدم

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2738
برو پس بگیر بگو اشتباه شده😅

شک کردم اینم خارجی ایرانی داشته باشه ها😂😂😂😂

مثل روز های دیگه .مثلا ولنتاین ایرانی و خارجی...

جدا از اینا

ببین من چقدر بدبختم.که داخل بهمن بدنیا اومدم. و بهمن ماه سالگرد ازدواجمه و همچنین ولنتاین و روز زن و مادر و هر چیییییز دیگه ای جمع شدن داخل بهمن.من هستم و فقط یه کادو😑 و یه کیک و یه جشن و یه تبریک😑😑😑😑😑😑

ربطی به ایرانی و خارجیش نداره جهانی یعنی برای کل دنیا یه روز خاصه

میدونم عزیزم

شوخی میکنم.

یعنی گند بزنن شانس منو.

همیشه با تقویم ارتباط خوبی نداشتم. اصلا نگاه نمیکنم

مامانت گرفت صداش درنیومد، 😁

اصلا و ابدا.

تازه مادرم صداش در نیومد هیییچ!

اون فروشنده که گفتم واسه روز مادر کادو میخوام! و خریدم و کادو پیچش کرد و کارت کشید و هیچی نگفت!

2706