2726
عنوان

کمککک.مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1349 بازدید | 75 پست
نمیتونم مثه خودشون باشم..اصلا بنظرم بی ادبیه کسیو جلو خودش تو جمع دست بندازی بخدا یه سری یکساعت تما ...

اینا شعور ندارند.

یا باید مثل خودشون باشی یا با کمال جسارت و پرویی جوابشونو بدی که دفعه بعد جرات نکنند چنین رفتاری بکنند.

تو روی اعتماد به نفست کار کن، کمی مغرور باش تا اونها بیشتر بهت احترام بذارند

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط برام‌جالبه هم از نظر تحصیلاتهم خانواده هم شهر هم سبک زندگیهم مالی هم هنرمندی.من بالاترم

خب همون لحظه جمع کن بیا

یابگو مسخزه گر سخت کیفرشود والا چه بچگونن

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

مثلا میگن چرا دماغتو عمل نمیکنی بعد پچ پچ‌میکنن میخندن

بلافاصله بعدش میگن اونروز لیوان از دستت افتاد شکست اختیارت دست خودت نیست باز میخندن ول نمیکنن دیگه

بعد میگن قدت کوتاهه از زیر میز رد شو 

توی رومم میگنا.تو گوش هم نمیگن

عزیزم اصن ناراحت نشو فقط یه کلمه بهشون بگو.مسخره کننده سخت کیفر میشود.همین واسشون کافیه واصن نگاشونم ...

اسی این جمله رو اصلا نگو،مطمین باش اینو که بگی اونها سریع بهت می‌خندند.

ما بچه مدرسه ای بودیم اینو میگفتیم

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
یه وقتایی انقدر حرص میخورم ناراحت میشم تا چند روز حوصله و اعصاب ندارم چون من کلا ادم اروم و ساکتی ا ...

مثل من خونه اونا ساکتم اصلا حرف نمیزنم جز سلام‌و للیک ولی خونه مامان خودم با همه شوخی میکنم

به نظرم چون زر مفت خیلی میزنن ساکتیم

❌حاجی جان لایک نکن ❌

چه کار زشت و بی ادبانه ایی

که بازم کارشون رو تکرار کردن ،بگو به چی می‌خندید ؟چیز خنده داری دیدید ؟؟؟بگید منم بخندم ؟؟بد بلند شو بگو خیلی کوتاه اومدم و چشم پوشی کردم اما رفتار زشتتون رو ادامه دادید و شعور خودتون رو در حد یه بچه دو ساله پایین آوردید و سریع محل رو ترک کن و اجازه نده از خودشون دفاع کنند 

اصلا جدیدا فقط در حد سلام علیک شدیم.ولی بازم ب کوچک ترین چیز من میخندن..تمام اعتماد ب نفسمو از دست د ...

یکبار بهشون بگو ناراحت شدی واگر ادامه دادن یه مدت نرو خودشون متوجه اشتباهشون میشن 

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩
2706