2737
2734

من خودم بچه باهوش و زرنگی ام همیشه درس میخونم که محتاج این اون نشم هی التماس استاد نکنم هی استرس نمره نگیرم 

حالا یک درس سخت تخصصی امتحان دارم 

دوستمم همکلاسی ام هست ، بعد بهم میگه تو درست خوبه ،تو بخون با هم همفکری کنیم جواب بدیم 

من گفتم باشه من نصف کتاب میخونم تو هم نصف دیگه بخون (الکی گفتم بهش میدونم نمی‌خونه خودم میخواستم بخونم همشو ،ه) 

بعد برگشته بهم میگه تو اصلا رو من حساب نکن 😑😐خودت بخون کامل 

ادم اینقدر پروووووو 

حالا اف شدم جواب ندادم ولی واقعا سخته تو نیم ساعت هم سوالای خودم بخونم هم به اون جواب بدم خب من گناه دارم من سختی بکشم اون راحت بره بیرون بعد هم مثل طلبکارا باهام رفتار کنه 

هیچوقت هم نمیتونم جواب بدم چون می‌ره تو گروه دانشگاه پشت سرم حرف میزنه

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗

من درسم خوبع ولی هم تقلب میکنم هم تقلب میدم😂

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جوابش رو نده بذار فیل شه

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2738

نده خواهرررررم نده تقلب😂😂😂😂چرا تو زحمت بکشی تو لذت ببره بگو نمیتونم تمرکزم میخوره بهم والا 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
چقدر ازت بدم میاد من خودم به همه میرسوندم الانم میرسونم موقعیت تحصیلیمم نمیتونی تصور کنی

راستش منم از تو بدم میاد دل به دل راه داره 

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
2706