2726

دندونمو با سیاه پر شده خیلی بدم میاد، پارسال یه دندونپزشک رفتم گفتم اینو خالیش کنین با سفید پر کنین گفت نه ما نمیتونیم اینکارو بکنیم

الان میخوام دوباره برم جای یه دندونپزشک دیگه، به نظرتون میکنه؟

نمیشه روش یه ذره سفید بزنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط دندون جلومیزنن چون واسه دندونای عقب موادسیاه بهترومحکم تره 

دندون جلوسفیدچون هم تودیدوهم مثل آسیاب زیادفشارنمیادروش 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

من همسرم دندونپزشکه خودمم دستیارم.گلم اون مواد سیاه سرب و جیوس خب .بهش میگن امالگام.

خیلی محکمه و دندون اسیاب رو با امالگام پرمیکنن وغیر ازین هم باشه  اشتباهه.سفید کامپوزیته و اصلا دوام نداره براجویدن.فقطم برادندون یک تا ۴ وزیبایی هس 

خب چه اشکالی داره من سه تاسیاه دارم جنسشون بهتراز سفیداس اتفاقا

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706