2726
عنوان

دوستم داره به شوهرش خیانت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1881 بازدید | 111 پست
من نمیدونم چند سالتونه. یعنی شما ادعا دارید که تا این سن دروغی نگفتید و گناهی نکردید و کاملا معصوم ...

چرا اینقدر دارین منو به شلاق میکشین اخه😂

میگم من هم موافقم دروغ و خیانت شبیه همه

ریپ نکنین لطفا تمام.

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله حرفت درسته قضاوت نمیکنیم  دلایلشو میگیم بی محبتی شوهر دلیل توجیح خیانت نیست و خیانت کردن ...

در بد بودن نفسِ این کار که هیچکدوممون شکی نداریم و منم فقط میگم من خودم اگر جای اون خانم بودم نمیدونم چکار میکردم و ادعا ندارم که پاک میموندم.

نظر دوستان هم محترمه که میگن تحت هیچ شرایطی گناه نمیکنن

2728
اینم یه بار برگشت گفت وای من رو شوهرت کراش زدم 😐 منم فقط خندیدم هیچ عکس العملی نشون ندادم که حساس ...

نه من طبق تجربه بفهمم دوستم کج میره کامل قطع رابطه هیچی هم نمیگم بهش 

دردسر دارن اینا

مثلا از من میخواست شوهر نره خرشو امتحان کنم

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
عزیزم من گفتم دوستم خیلی بهش میگه برام وقت بزار توجه نمیکنه شوهرش

فقط بہ گفتن نیس،حداقل تلاششومیکردشایدشوھرش جذبش میشد،درغیراین صورتم توجیہ خیانت نیش،معلومہ دوستت فقط برای تبرعہ خودش این حرفارومیزنہ،،،محبت میخادطلاقشوبگیرہ برہ ازراہ حلالش

وخدایی که بشددددت کافیست❣
😑😑😑

میشه بگید وجه اشتراکتون چیه؟ لطفا. چرا باید همچین دوستی داشته باشید. یا چرا این فرد باید این حرفارو به شما بگه. به منم جواب ندادید حتما به خودتون جواب بدید.

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....
خوب شوھرش کہ ازنظرجنسی بہش میرسہ،پس اگرم خیانتیم میکنہ فقط بایدعاطفی باشہ نہ بہ بہانہ میرہ دنبال خیا ...

خب اینم در حد تلفنه دوست پسرش گفته رابطه میخوام این قیول نکرده

2706