1989
1993
عنوان

پول 😑🔫

9931 بازدید | 593 پست

مهم ترین دلیلی که پول برای خانوما جذابه چیه ؟

به این سوالم جواب بدید پول یا عشق براتون الویت دارم ؟

من خودم پول اولوبت داره تا عشق ۰😐❤

قطعاعشق

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2000

شاید چون تا بحال عاشق نشدی

دقت کنید من منظدرم عشق  ک ادمای کمتری تجربش کردن نسبت ب تعداد ادمایی ک فقط ادعاشو دارن

منم فکرمیکردم دنیا یه کیکه خوشمزه س  و ادماش یونیکورن و فرشتن! اما ادما بهم نشون دادن که میتونن چقدر بد باشن...چقدر وحشتناک باشن...واقعا چرا یکی بخواد زندگیه ادمو نابود کنه؟!ساده نباشید مهربون نباشید احمق نباشید ک اگ باشید میشید مثل من!من هنوز از این کابوسی ک ادما برام ساختن بیدار نشدم:)خواستی برام صلوات بفرست دعا کن یا هرچی ک این مشکلم حل بشه
واقعا ؟

بعلههههه.بدونه عشق که نمیشه زندگی کرد

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
2011

شخصا از اونجايي خيلي توو مشكلات مالي نبودم و فشار اقتصادي روم نبوده عشق رو ترجيح ميدم

شايد شرايطم طور ديگه اي بود پول رو الويتم قرار ميدادم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چون با پول همه چی میشه خرید و خوشحال شد

همه چی غیر از محبت و شادی و.... محبت و دوست داشتن عالمیان و خدا خیلی با ارزش تره چون تا ابد باهات میمونه ولی پول فقط توی همین دنیاست سعی کنید دنیا را از دید دیگری نگاه کنید زمین یک جهان موقتی هست. 

خودت فمیدی چی گفتی😕 خانما اگه تو زندگیشون راضی باشن پولم براشون ارزش چندانی نداره 

چون خانوما جذب پول میشن .. 

و  یه نوع قدرت محسوب میشه .... برای مرد جذابه