2737
2734
عنوان

دختر خالم اسمش زینبه،

1347 بازدید | 78 پست

و اسمشو دوست نداره! از بچگی با من دردو دل میکرد که این اسمو دوست ندارم ، میخوام عوضش کنم! ولی هیچ وقتم اقدام نکرد برای تغییرش

امروز باهم حرف میزدیم دوباره گفت! نمیدونم چرا ادما اینقدر درگیر اسماشون میشند! چون به چشم من همه مهسا ها خوشگلند

و همه زینبا مهربونند

یعنی انگار ادمها اسم رو تعریف میکنند نه اسم ادمو! 

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌

😐

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اسم زینب که خیلی قشنگه من خیلی ازین اسم خوشم میاد😍

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

اسمای مذهبی لیاقت میخواد .وقتی رو بچت میذاری باید مرام اوناروهم یادش بدی

اگ نمیتونی اونجوری بارش بیاری نباید بذاری چون حرمت داره

خیلی زشته اسم یکی زینب یا زهرا فاطمه باشه بعد بزرگ بشه پلنگ بشه

جالب بدونی منم اسمم رو دوس دارم تغییر بدم 

اسم اصلی من مینا نیست ولی به همه گفتم اسم مینا رو خیلی دوس دارم و با وجود اینکه گفتم خانوادم منو مینا صدا نمیکنن😐🚶🏻‍♀️

دُختَرِ مَغرور💜MINA 💙 B❤
2706