2737
2734
عنوان

بنظرتون جواب شوهرمو چی بدم؟(عقدیم)

445 بازدید | 37 پست

بچه ها هر سری بهش میگم مثلا فلان چیزو میخوام میگه بگو بابات بخره برات(البته به شوخی میگه)اما من ناراحت میشم

تا حالا چندبار هم تکرار کرده

مثلا الان داشت سوهان میخورد گفتم وااای منم دلم خاست گفت بگو بابات برات بخره هرچند به شوخی میگه اما من واقعا بهم بر میخوره

منم اصلا اینسری نشون ندادم که ناراحت شدم و با خنده و اینا تلفن رو قطع کردم

بنظرتون به روش بیارم که ناراحت میشم از این حرفش؟

مثلا ۱۰۰ بار بهش گفتم بدم میاد بهم بگی فاطی اما انگار کرم داره دوست داره اذیت کنه هی میگه بهم فاطی

فاطی جان فاطی گفتنش ولللششش 

ولی شوخی یا جدی حرفش قشنگ نیست 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطی ک قشنگه...ببخشید اگه کرم دارع پس نقطه ضعف نده دستش

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
2728

یکبار خیلی جدی صحبت کن بگو از این لفظ بدت میاد. نگی توو دلت کینه میشه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

توهم وقتی بهت گفت بوس بده بگو به بابات بگو بده👀

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

یبار برای همیشه قاطی کن و حرفاتو بهش بزن به طرز وحشتناکی عصبی شو بترسه  

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2738
توهم وقتی بهت گفت بوس بده بگو به بابات بگو بده👀

😂😂😂👍🏼👍🏼👍🏼

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

اوه از اوناست که نباید نقطه ضعفت رو بدونه

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭
2706