2733
2734

من ی تاپیک بخاطرش زدم تو امضام هم گفتم 

چرا میگین هر*زه واین حرفا یا میگین دروغ گویی و... ؟؟؟؟؟

لطفا نکنین

تگت نمیکنم چون حوصله دعوا ندارم کاربریم هم دوس دارم فقط بخون و چیزیم نگوو

قابل توجه بقیه دوستان:بنده این کاربری رو از ی نفر دیگه ک دوستم بود گرفتم اون متاهله و من مجرد

تو ی تاپیکی حرف دوس پسر شد ی خانم مئاد ب من میگه تو هرزه ای ک هم شوهر داری هم دوس پسر🥺

توضیح هم ک میدم میگن دروغ میگی گندت رو زدی حالا میخای بپوشونیش😥

واقعا نکنین🤕

البته_بعضیا#  

یا ی خانمی میاد میگه تو تکلیفت با خودت مشخص نی😥

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
نیازی به توضیح دادن نیست عبور کنید از حرفهای بیهوده بی سروصدا

میدونم

ولی ممکنه پیزی نگم بقیه دوستان هم فک کنن حق با اوشونه و گزارش بزنن و کاربریم تعلیق شه

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما انسانیم و واقعا جای خدا نیستیم که بخوایم قضاوت کنیم و به انسانی حرفی بزنیم واقعا بعضی از انسان ها چقدر بد هستن ما خدامون خیلی مهربونه که از کارای بدمون خبر داره و باز هم پرده از کارای بدمون بر نمیداره

2731
ما انسانیم و واقعا جای خدا نیستیم که بخوایم قضاوت کنیم و به انسانی حرفی بزنیم واقعا بعضی از انسان ها ...

😊😍😘

حق بده گلم اینجا زیاد دروغ میگن

مگه یه خط چقد خرج داره از کسی دیگه کاربری بگیری گلم؟

اون حرفاشونم هم غلطه قضاوت که ب هرکه بگی هرزه درست نیست

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2738
حق بده گلم اینجا زیاد دروغ میگن مگه یه خط چقد خرج داره از کسی دیگه کاربری بگیری گلم؟ اون حرفاشونم ...

مشکل من خط نیست ک

من خط دارم خودم خب

ولی خطم رو منم دادم ب دخترعمه ام😐اونم تو سایته خکدش خط نداشت 

دوستم خودش گفت کاربری رو میخای منم چون خودم متولد تیر بودم از اسم کاربریش خوشم اومد قبول کردم

فکر کردم ایمیل و ی شماره نمیان باهم

البته هنوز هم نمیدونم میشه یا نه وگرنه با ایمیل میومدم

مشکل من خط نیست ک من خط دارم خودم خب ولی خطم رو منم دادم ب دخترعمه ام😐اونم تو سایته خکدش خط نداشت ...

میگن الان دیگه باید شماره بدی ولی قبلا با ایمیل میشده

منم‌شنیدم نمیدونم

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

بی خیال بابا خودتو ناراحت نکن

توام مثل همه عقل داری و وجدان کارت که واقعا چه غیر واقعی به خودت مربوطه

کسی حق قضاوت نداره چون جای هم نیستیم شاید مابودیم بدتر میکردیم والا

خدایاشکرت 🌹🌹🙏
اندر كف اوناييم كه ميرن تاپيكاي استارتر رو زير و رو ميكنن🤣🤣

😂😂