2737
2734

سلام.من توی تاپیکای قبلی گفتم که مشکل چیه.چند ماهه با وجود بارداری خونه پدرمم و کسی سراغم نیومده.حالا حرف جدیدی که شنیدم ازش اینه تو با یکی رابطه داری که ول کردی رفتی😥و با اینکه دو سال تمام واسه بچه هاش مادری کردم با تمام وجود از صفر تا صد گفته هیچ کاری نکرده اصلا ممنونش نیستم.و تا نگه غلط کردم حق نداره برگرده.به حدی عصبیم که از عصر نتونستم از زمین پاشم.راهنماییم کنید دوستان

عزیزم گفتی بارداری

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله

چقدرسخت حاضر نشد بخاطربچه حتی کوتاه بیاد؟

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

اهمیت نده بابا یه جاش سوخته دم در آورده داره عرعر میکنه .... واسه طلاق همیشه وقت هست ... ناله هاش واسه اینه که میخواد برگردی جانم ... صبر کن یه مدت ولی اگه اومد دنبالت ناز الکی نکن برو سر زندگیت 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.
2738
میخوام ببخشمش که بعد ۷ سال حضانت بچه رو بده به من

مهریه تو بگیر ، اونی که بعد شیش ماه دنبالت نیومده ؛ دنبال بچه ات ام نمیاد خانم ، سطحی نظر نمیدم فقط تمومش کن که در آینده مث خیلیا عذاب باید تحمل کنی

.پایان
اگه درخواست هم بدی تا به دنیا اومدن بچه که نمیشه طلاق گرفت ولی خودتم نباید بری درخواست نفقه ومهریه ب ...

نه نمیشه ولی من نمیگم باردارم انقد طولانیه که تا آخرش برسه بچه حتما دنیا اومده.توافقی فرقی نداره کی درخواست بده

2706