2726
عنوان

مامانا بخاطر تیرویید شیر خشگ میدم ب نوزادم خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2049 بازدید | 95 پست

اصلا ناراحتي نداره سلامتي خودت تو اولويته.اگه شما سالم نباشي چطوري ميخواي بچه او بزرگ كني.شير خشك اصلا چيز بدي نيس به حرف مردم اهميت نده يه كلمه بگو دكتر نوشته براش

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
پس چرا همه انقد جبهه میگیرن راجبش

چون سواد و اطلاعات کافی ندارن، چون قدیمی و غلط فکر میکنن

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به دوقلوهام از روز اول همون تو بیمارستان شیر خشک دادم اصلا سینمو ندیدن بچهام کلا خواهرام و زنداداشم هم شیر خشک دادن چرا باید ناراحت باشیم بچهامونم ماشالله سالم و سرحالن همیشه هم شکمشون سیر و خوابشون اکی بود

2728
اصلا ناراحتي نداره سلامتي خودت تو اولويته.اگه شما سالم نباشي چطوري ميخواي بچه او بزرگ كني.شير خشك اص ...

واقعا هم اینجوریه. وقتی  درمان نکنی تیرویید پرکارو هزارتا مریضی بدتر  میگیری. از همه بدتر عصبی میشی وقتی قرص نخوری و درمان نشی. یکی از علائمش تپش قلب و عصبانیت و لرزش دست هاست

خدایا میشه بیاد اون روزی که فرزندمو بقلم بگیرمو ازین استرس بیرون بیام و وقتی ب گذشته نگا کنم بگم ای بابا چقدر من ترسو بودم همش گذشت و رفت و نتیجه ی تلاشم پسر خوشگلمه که توی بقلمه . خدایا کمکم کن 
اخه حرف مردم بیشتر اذیتم میگنه. میگن چرا شیر خودتو نمیدی بچت ضعیف میشه و هرار تا مریصی میگیره. از تر ...

منم شیر خشک میدادم تو روی همه وای میستادم میگفتم خیلی هم خوبه عالیه .حتا تو روی مادرشوهرم.اصلا حریفم‌نبود.حرف مردم باد هواست اهمیت نده.بخند و رد شو.دنیا دو روزه

نوزاد منم ی ماهشه شیرخشک میدم همه ب چشم شمر وعمربن سعد نگام میکنن ولی برام مهم نیس از دکتر ک بیشتر ...

بخدا ب منم همینجوری نگا میکنن. دیگه دیونم کردن. خونه هیچ کس نمیرم. شما چه شیر خشکی میدی عزیزم 

خدایا میشه بیاد اون روزی که فرزندمو بقلم بگیرمو ازین استرس بیرون بیام و وقتی ب گذشته نگا کنم بگم ای بابا چقدر من ترسو بودم همش گذشت و رفت و نتیجه ی تلاشم پسر خوشگلمه که توی بقلمه . خدایا کمکم کن 
واقعا هم اینجوریه. وقتی  درمان نکنی تیرویید پرکارو هزارتا مریضی بدتر  میگیری. از همه بدتر ...

بله درسته سلامتي مادر بهترين هديه برا بچس اين همه مادر شير نداشتن شير خشك دادن بچه هاشونم سالم و موفقن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
بخدا ب منم همینجوری نگا میکنن. دیگه دیونم کردن. خونه هیچ کس نمیرم. شما چه شیر خشکی میدی عزیزم 

همه نوع شیرخشکی امتحان کردم اخر باز رسیدم ب اپتامیل😐

هیچکدوم ب اندازه اون خوب نیستن

تو چی میدی ک یبوست نگیره

منم شیر خشک میدادم تو روی همه وای میستادم میگفتم خیلی هم خوبه عالیه .حتا تو روی مادرشوهرم.اصلا حریفم ...

اره بخدا  منم باید همین کارو بکنم دیگه خسته شدم والا.

همه نوع شیرخشکی امتحان کردم اخر باز رسیدم ب اپتامیل😐 هیچکدوم ب اندازه اون خوب نیستن تو چی میدی ک ...

منم اولا نان 1 میدادم. بعدا فهمیدم خیلی دم دستی و بیخوده. اپتامیل میدم دیگه. ولی پسرم دو سه روز یکبار ppمیکنه. اونم با زور و ضرب روغن مالی و چیزای دیگه. 

2706