2410
2553
ی رفیق دارم که من فهمیدم فقط من براش رفیقم و اون واسم رفیق نیست چیکار کنم؟ گردنبند دوستیمون رو در ب ...

نمی دونم فقط باید بهت بگم که مطمئن باش عجولانه کاری رو نکنی و مطمئن شو که زود قضاوت الکی نکردی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نمیبخشمت بابت تمام روزایی که با یک کلمه میتونستی حال منو خوب کنی

بابت بی توجهی هات

دروغ هات

احساسات و اعتماد از دست رفته ام... 

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
2714
عزیزم امضاتو خوندم دلم عجیب ریخت،احساس میکنم قلبم داره کنده میشه مطمئنم ک ب مراد دلت می‌رسی توروخدا ...

فدات بشم کارام شده بغض کردن با سن کمم زخم دهانه رحم سوزندم 

عمل کیست تخمدان داشتم عفونت شدددید 

استرس شددددید

الان که موهای بدنم به شدت زیاد شده که باید برم دکتر 😭😭😭😭😭

خدایا شکرت مطمعنم بعد این همه سختی بالاخره آسونی هست❤

عزیزم دعا کن کارام دیگه به درمان نکشه این ماه به امید خدا باردار بشم

حتما میام خبر میدم بهت

خدایا خودت شاهدی چقدر گریه کردم خودت شاهدی دلم هزار تیکه شد که دوتا ادم بی شرف گفتن این نازا هست شوهرش طلاق باید بده خدایا 😭😭😭 میدونم جوابشون به زودی میدی میدونم بهم همین زودی ها بچه سالم میدی میدونم همه این روزا میگذره خدایا بهم ارامش بده خدایا ازت میخوام فقط این دوسال انتظار به زودی بگذر مطعنم بچه ام بغل میگیرم همه آین روزا میگذره 😭😭 خدا جواب دل شکسته ام میده امروز 8 خرداد 1400 تا اخر تیکرم مطمعنم خدا دلم شاد میکنم .خدای بزرگم توکلم به خودت مطعنم بهترین چیزهارو برام میخای چون من توکلم به خودت ❤❤❤امروز شهادت فاطمه زهرا هست10/28 یا فاطمه زهرا من همه چی به خودت سپردم منو تنها نزار خدایا منو تو حسرت مادر شدن نذار😭😭 خدایا کمکم کن خدایا من بهت ایمان دارم میدونم بلاخره منم مادرمیشم😍 تا تولدم 11/28 دلم شاد میشه یا فاطمه زهرا حاجت روام کن هر موقع که صلاح دونستی. منتظر میمونم تا وقتی که خدا تو بهترین موقع تو بهترین شرایط سورپریزم کنه.تولدم تموم شد من پروید شدم😢 امیدم از دست نمیدم امشب شب آرزو هاست خدایا ازت میخام اگه به صلاحم آرزوم براورده کنی ازت میخام سال دیگه این موقع یه بچه سالم یغلم باشه خدایا من که نمیدونم حکمت چی هست که انقدر بچه دار شدنم به تعویق میفته اما تو بهتر از من همه چی میدونی من منتظر میمونم تا خودت تو بهترین شرایط دلم شاد کنی💝💝💝💝خدایا الان ساعت54*00هست بدجوری دلم گرفته نمیدونم چمه 22 اسفند99 هست خدایا میشه مثلا قبلا ها کمکم کنی یه حسی توی دلم فرق داره با همه حس هام نمیدونم درست یا نه فقط ازت میخام کمکم کنی من بهت ایمان دارم خدایا تنهام نذار کنارم بمون مثل همیشه❤❤ 6/11/1401 شب ارزوهاس دلم خیلی گرفته امسالم ارزوم ظهور اقا امام زمان یه بچه سالم خدایا انتظار بسه دیگه تو رو جان غایبت اقا زمان بهم بچه سالم بده
 برای بقیه بد نخواه. برای خودت بهتر بخواه. تو از کجا می دونی شاید شوهرش هم یه مشکل داشته باشه. ...

خودم شوهر دارم ...اون کلی مسخره شوهر من میکرد تو فامیل همه جا زشتمون کرد می‌ونه،همه رو ریخت بهم و خیلی آبرو آدم ها رو برد .الان شوهرش جت شخصی داره خیلی آپشن دارع خیلی ...نمی‌دونم بگم چقدر پولداره الان حسادت نمیکنم .میگم خدایا چرا اون اینقدر ظلم کرد به این همه امکانات رسید و ما کاری ب کسی نداشتیم اینجوری غریب و بی پول و تنها افتادیم 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

دلم این روزا خیلی واسش تنگ میشه...همش خوابشو میبینم...دلم هواشو کرده...

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
احساس میکنم اصلا دوست داشتنی نیستم😔

اینطوری فکر نکن. همه ویژگی های خوب دارن. تو هم داری. اگه دوست داشتنی نباشی ( که من مطمئنم هستی) ویژگی های خوبی که داری که بهتر از دوست داشتنی بودن هست. اعتماد به نفست رو ببر بالا. نترس بابا. تو خیلی هم خوبی مطمئنم. ( با این که نمی شناسمت. ) 

2706