2733
2734

دلم از بابام پره که بچه های خودشو فراموش کرده و پدری نمیکنه اما چقد پدردلسوز ومهربونی شده واسه بچه های زنش .باباکاش میدونستی بعضی وقتا از بی محبتی هات چقد شرمند ه میشم پیش مردم

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
تازه فهمیدم پسرم اوتیسمه شب وروزم گریه ی دوسال ونه ماهشه فقط چند کلمه میگه    

اوتیسم بهش برسی و تحت نظر باشه میتونه یه زندگی عادی داشته باشه. نگران نباش دنبال درمان باش. 

آموزش ریاضی دبیرستان به صورت رایگان در کانال آپارات https://www.aparat.com/riazi.motevasete/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها منم یه پدر بد اخلاق و تنبل و بد دهن دارم که اصلا هم دوستش ندارم شب و روز دعا می کنم بمیره راحت شیم از دستش مخصوصا مادر عزیزم ولی نمی دونم کی میمیره خیلی برای مادرم ناراحتم خیلیییی

2738
احساس میکنم اصلا دوست داشتنی نیستم😔

پس هستن کسایی مثل من ک حس میکنن دوست داشتنی نیستن.فکر کنم چون خود شیرینم نیستم.روراستم.کار ب کسیم ندارم.واسه کسیم بد نمیخوام.چاپلوس نیستم.ولی این بده

خودت باش

😔

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706