2737
2734

حرف که زیاده ولی حرف اصلیم با خداس، 

من نمیخوام زندگی کنم با خواست خودم یا تو اومدم مهم نیست مهم اینه که الان واقعا دلم نمیخواد تو این دنیا باشم

این حرفم واسه الان نیست چندین ساله که تو دلمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از حسودیشونه به شوهر ایندت😉

بهم میگن اگه به باباتون میرفتین خوشگلتر بودین..... حالا اینا هیچی ختر خالمم ک خواهرشون از خونشون انداختنمون بیرون یع روز ک مهمون رفته بودیم خونشون خلاصه....  منم یه تصمیمی گرفتم ازدواج ک کردم مامانم گفت کارتارو ببرین بدین منم دور از چشم مامانم تصمیم گرفتم بهشون کارت ندم.....   اصلا دوس ندارم عروسیمم باشن ولی مامانم مشتاقه چون اونا میدونم آبرومو میبرن کادوهم ک میدونم اصلا نمیارن تازه یه قابلمه هم باخودشون میارن ک غذا ببرن کولی بازی درمیارن ب نظرتون کار درستیه بخوام اینکارو کنم!!؟اصلا اطمینان ندارم ک بهم نزنن عروسیمو....  ینی خیلی خز بازی درمیارن...

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2731
خیلی سخته آخه ما خیلی رفیق بودیم ولی رفیق بای ساید به یادت باشه 😔 الان راضی هستی؟

ببین ما مث خاهر بودیم من براش هر کاری کردم ولی اون میرفت میگفت من بهش بخشیدم از جونم براش مایه گذاشتم  اخرش بهم خیانت کرد رابطم با پسری ک عاشقش بودم خراب کرد دم ب دیقه اعتماد ب تفسم از حسادت پایین می اورد این ادما دوست نیستن باید از ادم بد فاصله گرفت مث کندن دندون اولش سخته بعد عادت میکنی

💔💔💟
2738
حرفی ک نمیتونم ب کسی بگم حتی شوهرم... اینه ک پدر برگرد دلم برات  تنگ شده بابایی دلم برای مهربو ...

😢😢😢

گاهی در قعر چاه گاه بر قله آسمان، بایپولار!                              کاهش وزن ۱۲ کیلویی در ۱۲ ماه: وزن اولیه ۷۲ کیلو قد ۱۷۲                      
از زندگیم راضی نیستم شوهرم خیلی آشغاله همین امشب گفت من صد در صد رفیقامو به تو ترجیح میدم الانم باها ...

یک روزی اهت دامنشو میگیره زمین گرده بشین و تماشا کن نفرین نکن ولی بسپار دست خدا از ته دلت 

خدایاشکرت 🌹🌹🙏

دلم میخوادش ..همین الان 😔😔

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
ببین ما مث خاهر بودیم من براش هر کاری کردم ولی اون میرفت میگفت من بهش بخشیدم از جونم براش مایه گذاشت ...

ن به خاطر این چیزا نیست ولی فقط من واسش رفیقم 

ممنون 🙌💫

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.  
2706