2737
2734
عنوان

تورو خدا کمکم کنید شوهرم نصف شبی رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 76 پست

حق با توعه 

کلا دوران عقد دوران سختیه

علاوه بر اینکه تازه با هم اشنا شدین و شناخت کافی نسبت بهم ندارین

هر نوع رفتار خانواده ها یا یکی از اون دو طرف میتونه باعث درگیری و اعصاب خوردی بشه

عزیزم نه تقصیر توبوده نه شوهرت تقصیر مادرشوهرت بوده با اون سنش باید عقلش میرسید درست درمون واسه مامان بابات بااحترام میفرستاد. حالا که اون نکرده شوهرت اندازه ی مرد بودنش فکرش به همین رسیده خواسته لطفشو به بابات نشون بده مردا توو این وادیا نیستن مثل بچه هان درهمین حد بفکرش رسبده قصدی نداشته تازه میخواسته لطف کنه تو هم حق داشتی دوست داشتی ارزش قائل بشن واسه خونوادت اما غافل شدی ازاینکه شوهرت بی تقصیر بوده سر اون خالی کردی. کلا مردا از کش دادن متنفرن و واکنش تند نشون میدن بعداینکه ناراحتیتو ابراز کردی بس بوده باید تمومش میکردی.

الانم تموم کن پاشو برو باشوهرت اشتی کن زندگی ارزش این دلخوریا نداره. ول کن بابا بیخیال باش.

راستی یجا تقصیر توئه یعنی چی سر موضوع به این مسخره ای میگی دیگه زن نداری سردی بینتون میاره و عادی میشه واستون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی عزیزم اشتباه کردی حالا اینکه هیچ چون ادم گاهی اشتباه میکنه بعد نمیدونه چیکار کنه سعی کن از دلش در بیاری ازاین به بعدم با سیاست رفتار کن با مهربونی باور کن دعوا و تیکه و یا گریه و اینا هیچ کاری از پیش نمیبره

عزیزم مگه کله پاچه گوسفند چقدره که شمام توقع سهم داشتی؟؟؟ زبان یه گوسفند مگه چقدیه خدایی؟؟؟ 

از کی به سیرابی میگن پسماند؟؟؟اتفاقا بهترین قسمتشه 

شوهرت خوبی کرده خواسته بهت محبت کنه غذای خودشو اورده با شما بخوره طفلی رو  پشیمونش کردی 

اینقد حرف در اوردن از هر چیزی خوب نیست 

2731

تقصیر مادرشوهرتم نیست اصلا 

اون دیده کمه نخواسته بفرسته پسرش دلش نیومده تنها بخوره اورده 

مادرشوهرت که مسعول پدر مادرت نیستن تو قضیه سهم نگه داشتن...همین که واسه خود شما نگه دارن کافیه

مامانت باید نصیحتت کنه نکه بیشتر اتیش رو بیشتر کنه بگه اون چی بود اورده بود 

2738

به نظرم شوهرت از روی عشق آورده ، اونا هم احتمالا منظور بدی نداشتن ، مسئله رو بزرگ نکن چون اصل ماجرا رو نمیدونی ، با سیاست باش سکوت کن ، اگه موضوع مهمی نباشه که نبست و مطرحش کنی کوچیک میشی

میدونم دوس نداری بشنوی اما خیلی زشت برخورد کردی عین ندید بدیدا مکه تو گشنه ی کله پاچه ای اصا اهمیت نمیدادی.والا من جای شوهرت بودم خیلی بدتر رفتار میکردم باز شوهرت خیلی خوبه.

چرا؟ اخه اونا برا من‌نفرستادن خودش اورده میگه باابات میخوره فقط و فقط سیراب یه عالمه زشته میدون ...

مستقیم به مادرشوهرت نگو اصلا چون روتون بهم باز میشه و اشتباهاشون عادی میشه..براشون در حقت..فقط خیلییییی کم خونشون برو..ازین به بعد هم از اونا به شوهرت بدی نگو چون بهت بدبین میشه شوهرت.انقدر .ارزش ندارن که بخاطرشون رابطت با شوهرت خراب بشه..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706