2726

مادرشوهرم امشب کله پاچه درست کرده بوده و پدر من براشون بره کشته بود،ما هم دو هفته پیش پدر مادرم درست کردن خوردیم

اینا درست کردن اصلا ب من نگفتن ک هیچ مهم نی 

ولی شوهرم از سرکار اومده رفته اونجا یه کاسه خیلی بزرگ سیراب اورده و یه تیکه کوچیک زبان،هیج‌چیز دیگه توش نبود،مثلا یه چیز خوب همش سیراب ما عقدیم اومد خونه پدرم ،خانوادم همه خواب بودن،اونا نمیخواستن بفرستن شوهرم‌خودش اورد ک هم خودش بخورع شام هم ب من بده

منم گفتم چرا اوردی وقتی خودشون نخواستن

گقتم چرا اینقددررر سیراب اوردی همش سیرابه،خیلی کوچیک شده بودم که تَه مونده هاشون بود چیزایی ک دوس نداشتن

شوهرم گف ،گفتم بابات میخوره اخه سیراب دوس داره من ناراحت شدم گفتم چرا اوردی عصبانی شد رفت تو کوچه همشو دور انداخت راضی ب این کارش نبودم خلاصه چند تا فحش بهم داد عوض اینکه بگی دستت درد نکنه فلان.منم یک ساعته با هندزفری دارم گریه میکنم اخرش گفته کم کن بخوابم‌منم‌گفتم برو خونتون تو دیگ زنی نداری وقتی براش ارزشی قائل نیسی

گفتم دور نمینداختی فک میکنن ما خوردیم میبردی خونتون بفهمن

ولی رفت خلاصه‌...💔

چیکار کنم الان

حق با کیه

چی‌بهش بگم

یا ب مادرشوهرم بگم؟ک ما نخوردیم و انطوری شد؟

فک نکنه پش مونده هارو خوردیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وجدانا سر کله پاچه دعوا نکنید مگه دو سالتونه؟ رفتار شما هم خیلی بچه گانه بود

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2728

خیلی بد حرف بدی 

طفلی همسرت شاید دلش خواسته آورده اصلا اونا خبر ندارن 

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
حق با شوهرته

چرا؟

اخه اونا برا من‌نفرستادن خودش اورده

میگه باابات میخوره

فقط و فقط سیراب یه عالمه

زشته

میدونم خانوادم میفهمیدن میگفتن اینا مارو چی فرض کردن چیزی ک دوس نداشتن فرستادن

2706