2737
2734

من رفتم رنگ عسلی روشن خریدم خودم توخونه زدم به موهام نارنجی شده بنظرم

واریاسیون بگیرم درست میشه؟

دودی باید بگیرم یا نقره ای

واینکه ی اکسیدانم دارم

اون واریاسیون رو باید با اکسیدان قاطی کنم بعد بزنم؟

یکی که خیلی حالیشه لطفا واضح بهم میگه؟

هویج شدم رفت🤕

عسل چه رنگیه؟؟؟ خی رنگ عسلی هم نارنجی میشه دیگه

یه رنگ دودی بذار 

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینجا یکی بهم گفته بود بجای دکلره عسلی کن🤕

😑 شما چرا باور کردی؟؟؟

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2738
چون ساده م دیگه من بلد نیستم ازین چیزا سر درنمیارم لطفا اگر بلدی کامل بگو چکار کنم بعد مدتها میخوام ...

عزیزم فعلا یه ۴ دودی با اکسیدان یک بریز رو سرت

کمی تیره میشه ولی چاره ای نیست

هر رنگ دیگه بریزی باز نارنجی غالب میشه

عزیزم فعلا یه ۴ دودی با اکسیدان یک بریز رو سرت کمی تیره میشه ولی چاره ای نیست هر رنگ دیگه بریزی با ...

۴ دودی چیه چون باید بگم شوهرم بخره

واریاسیون ۴ دودی منظورته؟

ببخشیدا سر درنمیارم🤪

۴ دودی چیه چون باید بگم شوهرم بخره واریاسیون ۴ دودی منظورته؟ ببخشیدا سر درنمیارم🤪

نه عزیزم الان موهات نارنجیه درسته؟من ارایشگر نیستم اما همه جیز رنگ مو رو بلدم

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...💔
۴ دودی چیه چون باید بگم شوهرم بخره واریاسیون ۴ دودی منظورته؟ ببخشیدا سر درنمیارم🤪

یه رنگ موی زیتونی ۱۰بگیریعنی(m10)با واریاسیون سبز و واریاسیون نقره ای و اکسیدان ۹درصدبسته به اندازه موهات رنگ و اکسیدان مخلوط کن و ۵سانت واریاسیون سبز و ۱۰سانت واریاسیون نقره ای مخلوط کن با رنگ عاااالی میشه رنگ موهات

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...💔
نه عزیزم الان موهات نارنجیه درسته؟من ارایشگر نیستم اما همه جیز رنگ مو رو بلدم

میگم من الان دسترسی ندارم برم اینارو بخرم اما واریاسیون زیتونی و دودی رو با اکسیدان قاطی کنم بزنم به موهام خوب میشه؟

لطفا جوابمو بده

میخوام قرمزیش گرفته بشه و یکم تن متفاوت با الان بگیره موهام

لطفا راهنماییم کن برات صلوات میفرستم😘

2706