2733
2734
از وقتي بچم مرد ديگه به هيچي ايمان ندارم

در ضمن خیلی ها با این روش بچه دار شدن

اینهمه راههای کمکی برای بچه دار شدن هست قطعا باید برای رسیدن به آرزومون تلاش کنیم تا نتیجه بگیریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اى وى اف كردم

از روز دوم پريود سونو مى شى بعد دارو مى گيرى روز ١٢ اينا تخمك كشى مى كنن البته بستگى به رشد تخمكات داره

بعدش هم يه بيهوشى سبك دارى تخمكارو مى گيرن همون روز با اسپرم لقاح مى دن

عزیزم مشکل خودت چیه؟ منم تو اقدامم ؛ می‌خوام ببینم برای چه مشکلی رحم اجاره ای میگیرن . ولی یه چیزی بگم من چند نفرومیشناسم که دکتر ناامیدشون کرده بود و گفته بود به فکر تخمک اهدایی باشن و گرنه به هیچ وجه بچه داررنمیشی؛ سپرده بود به خدا و بعد از بی‌خیالی طبیعی باردار شده بودن؛ خیلیاشونم هم از طب سنتی نتیجه گرفتن

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
2738
عزیزم مشکل خودت چیه؟ منم تو اقدامم ؛ می‌خوام ببینم برای چه مشکلی رحم اجاره ای میگیرن . ولی یه چیزی ب ...

من هيچ مشكل تخمدان و رحم ندارم من جنون حاملگي بهم دست ميده لمس ميشم خودمو ميزنم تا مرگ ميرم

من فریز کردم اما دکتر با توجه به وضعیت تخمدانهات دوز مصرفش رو تعیین میکنه

من تازه ٤٠ روزه از زايمانم ميگذره و پريودم شدم و بچه مو از دست دادم ميخوام زود اقدام كنم كه بتونم خودمو نجات بدم از اين وضعيت

ینی چی جنون؟ نمیفهمم اصلا

مشكل هورمون كه پيدا كني تو حاملگي احساس لمسي ميكني و فكر ميكني يه چيزي از تو داره تورو ميخوره و ممكنه دست به خودكشي بزني و مدام خون بالا بياري

2706