2726
عنوان

آخرین سونو توی هفته 28 !!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1537 بازدید | 18 پست
عزیزم پس الان نینیت چه جیگریههههههههههه نازی
چه جالب یعنی روزهای اخر نظرت واسه نوع زایمان عوض شد
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربانت

نه از اول طبیعی میخواستم. اما دکترم یهو هفته 37 گفت نی نی ات درشته و اگه میترسی نمیتونی طبیعی زایمان کنی و همکاری کنی ... یهویی برام تاریخ سزارین نوشت.

منم مات و مبهوت از مطب اومدم بیرون و به شوهرم گفتم. اونم رنگش پرید و بدش اومد اما گفت هر چی خودت دوست داری و فکر میکنی به صلاحته.

منم بعد از یک ساعت گریه و تردید دوباره برگشتم مطب و وقت سزارینو کنسل کردم و برگه پذیرش زایشگاه گرفتم. خود دکتر گقت لگنت بد نیست و قدت بلنده میتونی زایمان کنی. اما خواست منو از درشتی نی نی بترسونه. منم بهش گفتم سعی خودمو میکنم اگه مشکلی پیش اومد سزارین میشم دیگه! نی نیم هم خیلی درشت نبود 3350

منظورم از بیان این خاطره!!!! :) این بود که بگم برای سزارین 8 روز زودتر از طبیعی برام تاریخ زد.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728