2703
2553
عنوان

ولنتاین نزدیکه ایده چی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 67 پست
چه جالب من مشروب نمی خورم ولی فرهنگ این خانواده ها رو دوست دارم و برخوردشون با دیگران صمیمانه تر هست ...

حالا واسه ولنتاین یه شامپاین هایی اومده میفروشن ولی در اصل توش آبمیوه اس😬🙃 ایرانه دیگه چه میشه کرد 

۱۰۰ تومن بدی آخرشم توش دلستر باشه😂😂

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایول خوشم اومد هرچی خودت بیشتر دوست داری میگیری😉😉😁

آره مثلا تولد خواهرم بود از شکلات متنفر بود بعد من کادو براش کیک شکلاتی گرفتم چون خیلی دوس دارم 🤣🤣🤣🤣🤧🤧

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
2720
اسی همه کار واسه سورپرایز شدنش کردی که  بیا این سری تبریک هم نگو بذار قشنگ آچ مز بمونه سورپرای ...

😂😂😂😂آره اتفاقا واسه همه مراسم ها از قبل آمادگی داره چون می‌دونه سوپرایزش میکنم

اهل این یکی نیستیم دیگه 

ما شامپاین صفر درصد مصرف میکنیم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2714
چه جالب من مشروب نمی خورم ولی فرهنگ این خانواده ها رو دوست دارم و برخوردشون با دیگران صمیمانه تر هست ...

ما تو خونمون همیشه مشروب ولی بخاطر اینکه نماز میخونه شوهرم همیشه صفر الکل تا 10 درصد مصرف میکنیم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
اینکارت از خیلی جهات خوبه.. خیلی ها توی همیچین روزایی منتظر فضولین .. سرک بکشن

متاسفانه مثل خیلی چیزهای دیگه این رسم و رسوم ها هم شده چشم و هم چشمی خیلی ها رو دیدم که سگ و گربه هستن اما واسه درآوردن چشم بقیه تو روز تولدشون یا ولنتاین هی استوری پشت استوری که با کادوهاشون چشم در بیارن . هی از زنشون یا شوهرشون تشکر میکنن 😁که چی بشه 😐منظورم به همه نیستا اسی به خودت نگیری عزیزم . کلی گفتم 

ما تو خونمون همیشه مشروب ولی بخاطر اینکه نماز میخونه شوهرم همیشه صفر الکل تا 10 درصد مصرف میکنیم&nbs ...

چ جالب مگه صفر تا ده درصدش مشکلی برا نماز نداره؟

در این موردا اطلاعاتم پایینه

2706