2737
2734
عنوان

نامزدم خسیسه

2518 بازدید | 102 پست

سلام بچه ها اولین بارمه تاپیک میکنم 

ازتون راه حل میخام نامزدم خسیسه خیلی ناراحتم ما نشون هستیم دوماه دیگه قراره عروسی کنیم فقط برا تولدم کادو خریده میاد خونمون بیشتر وقتا چیزی میاره شیرینی یا میوه ولی برا خودم ن دوس دارم گل برام بخره نخریده تاحالا بش گفتم گف پس گل خاستگاری و تولدت اونم ک مصنوعی بود من حتی روم نمیشه برای بسته و شارژ ازش بخام غرورم نمیزاره دلم میخاد خودش متوجه بشه نمیگه چیزی لازم داری یا ن هرچن ماه ی بار درحد۲۰۰تومن میداد چن روز پیش عینک سفارش دادم گف بت میدم حالا دوباره گفتم میخام برم بگیرمشون گف خودت داری گفتم اره دیگه نگفت ک بهت میدم اصلا انگار ن انگار اون بوده کافی شاپ تاحالا نرفتیم اجازه نمیدن خانوادم باهاش برم بیرون میدونم ک خسیسه تو این چیزا وگرنه بخاد بخره چیز خوب و گرون هم میخره ولی من دلم میخاد گل و کادو بخره ولنتاین هم ک براش بی معنیه چیکار کنم بنظرتون اینم بگم عاشق همدیگه هستیم

خسیس درست نمیشه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینهمه خرج کرده/:::  خارجیا حتی بعد ازدواجم همه خرجاشون نصف به نصف اونوقت میگی پول شارژتم بده؟ ...

خارجیا حق طلاق و تمکین و حضانت حق کار و...ندارن

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

به نظرم که خیلیم خسیس نیست 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2738

خسیس نیس بلد نیس 

بهش یاد بده

براش گل بخر تا اونم یاد بگیره

بدشم ازش شارژ بخوا چون وظیفشه

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

اشتباه خودت هست ازش چیری نمیخوایی بهش بگو لباس رزیر میخوام شارژ برام بفرست برام اینتزنت بخر 

مرا دوبار تربیت میشن یهذبار به دست مادرشون یه بار به دست زنشون 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706