2733
2734
عنوان

عشقم رفته سربازی

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 60 پست
😐😂😂 تو این یه مورد فقط ظلم میشه که اونام مظلوماش مثل عشق طفلی من میکشن💔💔 که البته اونم مظلوم ...

نه خیلی مصادیق ظلم زیاده 😬 که از حوصله این تاپیک خارجه 😹 زودی تموم بشه این مرحله مسخره راحت بشه برگرده سر زندگی واقعیش.🙏

زین دایره مینا خونین جگرم می ده  تا حل کنم این مشکل در ساغر مینایی ( حافظ)
خیلی دلسوزانس میدونم ولی عوضش مرد تر میشه و اقاتر میاد پیشت بری همیشه ایشالا اونقدر بهش میرسی میشه ت ...

کجا رسیدیم این یه شهر من یه شهر دیگه خیلیییی وقته ندیدمش دلم براش یه ذره شده

عید ایشالله میبینمش تروخدا دعا کن برام چون همه فامیل جمع میشن اونم یکم روحیش عوض شه

زندگی چقدر شبیه ماسولست،سقف خیال یکی کف روزمرگی یکی دیگست✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خیلی مصادیق ظلم زیاده 😬 که از حوصله این تاپیک خارجه 😹 زودی تموم بشه این مرحله مسخره راحت بشه بر ...

اره واقعااااا ایشالله هرچه زودتر تموم بشه

کجا رسیدیم این یه شهر من یه شهر دیگه خیلیییی وقته ندیدمش دلم براش یه ذره شده عید ایشالله میبینمش تر ...

صدرصد همینطوره گلم میدونم ایشالا میبینش بزودی و خوبه یذره دوریتو داشته باشه دلش تنگ میشه مطمی باش لذت بعدش و اینکه میبینیشم شرینیه زندگیه دختر منم دوساله از عشقم دورم ندیدمش فقط مجازی در حد پیام صبر کن همین صبرهمینکه سالمه میتونه بره سربازی شکر کن...

2731
صدرصد همینطوره گلم میدونم ایشالا میبینش بزودی و خوبه یذره دوریتو داشته باشه دلش تنگ میشه مطمی باش لذ ...

وایییی مرسیییی گلم

حرفات ارومم میکنه

ایشالله هرچه زودتر به عشقت برسی و با هم خوشبخت بشین

وایییی مرسیییی گلم حرفات ارومم میکنه ایشالله هرچه زودتر به عشقت برسی و با هم خوشبخت بشین

مرسی عزیزم و ممنون که دعام کردی امیدوارم دعاهای ما برای هم نتیجه های خوبی بده💙

مرسی عزیزم و ممنون که دعام کردی امیدوارم دعاهای ما برای هم نتیجه های خوبی بده💙

خواهش میکنم گلم حتما اثر میکنه😍💋

تازه شهرش شهر ما نیست بخاطر همین داغون تر میشم خیلیییی وقته ندیدمش دلم یه ذره شده براش... عید قراره ...

منم شهر ما نبود واقعا سخت بود 

توکلت به خدا باشه و کنارش بمون

ی صلوات برام میدین 🌷
2738
منم شهر ما نبود واقعا سخت بود  توکلت به خدا باشه و کنارش بمون

مرسیییی عزیزم

یعنی منظورم اینه که خونشونم شهر مانیست

البته که میمونم با جون و دل😍😘

یا شوهرم با ۹۵ کیلو وزن رفت سربازی ۶۵ برگشت طفلکی🥺

واییی اره بچه ی منم خیلییی خوش هیکل بود رفته اونجا داغون شده منم دارم داغون میشم بخدا من نمیخوام مرد شه😭😭

2706