2733
2734
عنوان

جاری

174 بازدید | 13 پست

امروز بهم خبر رسیده جاریم بارداره ، رابطمون خیلی خوب نیست من دل خوشی ازش ندارم والان چن ماهی میشه بهش زنگم نزدم به نظرتون زنگ بزنم احوا پرسی یا اصلا کاری نداشته باشم ؟

لبخند بزن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم چندماه چندماه جاریمو نمیبینم 

بااینکه طبقه پایینمونه

من خیلی سعی کردم باهاش خوب باشم رابطمون مث خاهرباشه ولی اون فقط توقع داشت من یطرفه خدمت کنم

الان ماه ب ماهم دوسندارم ببینمش

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰
2728

بهش پیام بده تبریک بگو

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
منم چندماه چندماه جاریمو نمیبینم  بااینکه طبقه پایینمونه من خیلی سعی کردم باهاش خوب باشم رابط ...

دقیقا مثل من.خیلی زیاد سعی کردم باهاش خوب و راحت مثل خواهر باشم کلی کار هم براش کردم ولی اون هیچ موقع ندید

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2738

خدا را شکر که جاری ندارم این اسلام برادر شوهر ندارم اما از نظر من زنگ بزن و به جای تبریک بگو نذاره احساس کنه که داری به من حسادت می کنی باردار دیگه فقط تمرین زنگ بزن و تبریک بگو و جنسیت بچه مشخص شد دختر بود عروسک ماشین بود پسر بود یک ماشین براش بگیر ببر

بستگی به رابطتون داره

من میگفتم

سلام عزیزم خوبی؟ خانواده خوبن؟ شنیدم باردار شدی خواستم بهت تبریک بگم واقعا خوشحال شدم😍 ان شالله بارداری خوبی داشته باشی و نی نی تو بسلامتی بغل بگیری

من قطع رابطه ام تبریک هم نباید بگم درسته؟

اصلا دنبال رابطه مجدد باهاشون نیستم

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
بستگی به رابطتون داره من میگفتم سلام عزیزم خوبی؟ خانواده خوبن؟ شنیدم باردار شدی خواستم بهت تبریک ب ...

عزیزم چقدر قشنگ حرف میزنی ، کتاب زیاد میخونی یا اجتماعی هستی ؟

لبخند بزن