2737
2734
عنوان

خنده دارترین صحنه ای ک دیدید چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1459 بازدید | 79 پست
ن جانم اونجاتو بگیر دستت هرجا دلت خواس بگوز😊 شعور  و ادب احترام اینو جایز نمیدونه مادرشوهر ۵۰ ...

وای شعور و ادب خودت که سوراخ تره 😂😂😂

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس
کلاس هفتم دبیرمون دوستمو هول داد افتاد تو سطل آشغال 😐😐همه ناراحت شدن ولی نمیدونم چرا من خندم گرفت& ...

منم الان اول خندم گرف بعد ناراحت شدم

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تازه رفته بودم تو خانوادشون نمیدونستم 😐این هی صدا میکرد من خودمو میزدم به اون راه بعد این ماجرا ...

یجوری نگاش کن متوجه بشه چقد کارش کریحه😑😶

درست از همون روز که تو نیستی،همه استخونام درد میکنن...❤️‍🩹 

چند سال پيش چند نفرى تو برف و يخبندون بيرون بوديم يهو خالم خورد زمين از زور خنده نتونست بلند شه همونجور طاقباز خوابيد رو برفا ماهم نشستيم بالاسرش به خنديدن يه آقاهه اومد فكر كرده بود خالم مرده ما داريم گريه ميكنيم دونفرو خبر كرده بود بيان به ما كمك كنن ما ديگه مرديم از خنده 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2738

یبارم رفنم دستشویی عمومی مردانه تو ی شهری بعد دستشویی زنانه رو قفل کرده بود خراب بود رفتم اونجا بعد یکی اون وسط بلند ول کرد بعد یکی اون وسط داد زد ناز نفست منم پوکیدم از خنده ولی ساکت بودم بعد پسره اومد پشت در گفت اینقدر....بیا باهم ب.....از بس با پاش درو میکوبید درو باز کردم سکته کرد یارو

دبیرمون جیغ این خودکارو بندازیم پایین چی میشع ( جاذبه رو میپرسید) منم هل کرده بودم😑

گفت میرع تو هوااااا؟ مردشورتو ببرن با این درس خودندنت منم وسط کلاس خندم گرفتع بود داشتم میمردم مدیرو اورد😐

مدیونین تو تایپک پربازدیدا تگم نکنین😐 !
یبارم رفنم دستشویی عمومی مردانه تو ی شهری بعد دستشویی زنانه رو قفل کرده بود خراب بود رفتم اونجا بعد ...

😂🤣🤣🤣🤣🤣وااایییییی

@yagmur8095   یاد بگیراین روش خوبیه😂

درست از همون روز که تو نیستی،همه استخونام درد میکنن...❤️‍🩹 
2706