2726

سلام خانوما

من ۲۳سالمه شوهرم ۳۱سالشه یکسال و یه ماهه ازدواج کردیم طبقه بالای مادرشوهرم میشینیم

خونه یه خوابس متاسفانه.شوهرم کارش اداریه با حقوق ۴میلیون و پونصد

کل پس اندازمون ۷۰تومنه خودمم دنبال کارم.ماشینم داریم ولی فکرنکنم فعلا بتونیم خونه دارشیم برادرشوهرمم ۲۲سالشه بالاخره چندسال دیگه عروسی کرد اون میاد اینجا ما باید پاشیم بریم اجاره نشینی

به نظرتون بااین شرایط بچه بیارم یا بزارم بعدا؟؟

وضع زندگیمون معمولیه

دلم نمیخواد بچم کمبودی حس کنه شوهرمم مخالف بچس اماخودم خیلی دلم میخواد😓

مادر تو بودن قشنگترین حس دنیاست پسر قشنگم💙🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اه اه فکرای مزخرف چندسال پیش منو نکن لطفا 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

بالاخره باید بیاری  تا چندسال میخوای منتظر بمونی که خونه دار بشی بعد بچه بیاری  سن شوهرت هم میره بالا حوصله شاید نداشته باشه  

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

شرایط مشابه دارم (خونه مال پدروهرمه ولی فاصله داره) 

بچه دار شدم 

دارم لذت میبرم 😊 

تازه اون پس اندازه رو هم نداریم 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

یه سال از ازدواجت میگذره بچه میخوای؟

به نظرم دو سه سال دیگه بهتره

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2706