2737
2734

ی نفر ب من بگه زندگی ب چ قیمتی ؟

همین 

وقتی نفر گوه تمام زندگیش و اینده اش رو برداشته چرا دست و پا بزنه توی این گوه دونی ؟؟

خودم نیستم 😓 

همینجوری بگید 

دلم گرفت تاپیک زدم 

هر کی میتونه بره تاپیک شاد بزنه من نمیتونم میخوام مجازی خوده واقعیم باشم ❎❎❎❎❎

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اکثر مردم همینن 

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 
2738

دید بدی داری

نمیخوام سرزنش کنم ولی این افکار شیطانین 

تا زمانی که مریض نشی یا اطرافیانت مریض نشن و همیشه پیشت باشد نمیتونی قدر زندگی که بهت داده شده رو بدونی

با هر دین و عقیده ای که هستی کتاب آنسوی مرگ رو بهت پیشنهاد میکنم و همینطور انیمیشن روح یک انیمیشن سرگرم کننده و پر از حقایقی که غرب ها بهتر از ما ایرانی ها به تصویر کشیدن

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

باید امید داشت که یک روز این به اصطلاح گوه تموم میشه و زندگی روی خوششم بهمون نشون میده

مثلا همین رونالدو کی فکرش میکرد چنین ستاره ای بشه

وقتی که یه جوون فقر بود اگه اینو میگفت با پشت دستی میزدن تو دهنش و بهش میخندیدن😐

اما الان......

امید خیلی میهه و تلاش

چـــــــرا کسی منو تک نمی کنـــــه  بچه ها میشه یه تایپیکیمو پر بازدید کنید  یکبار تا نزدیک پر بازدیدی رفتم ذوق مرگ شدم  خداییش خیلی کیف میده ها  این همه زحمت کشیدم امضا تایپ کردم یه صلوات مهمونم نموکونی  
2706