2733
2739
عنوان

سایتی رو میشناسین که بتونم بامشاوراشون آنلاین چت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 56 پست
مشکلت خیلی کوچیکه فقط غمت زده به غرورت

من بازم خوب میشم من باز همون آدم قبل میشم؟

این کاربری برای منو دوستمه صرفا جهت اطلاع😌من خودم فرهنگیان درس میخونم ومیخام پزشک بشم دوستم پشت کنکوریه ومیخاد فرهنگیان قبول شه🙂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر زیاد حالتو داغون نکن ، زیاد به خاطر اینکه اونی‌که بهش فک می‌کردی جواب نه داده .غرورت نشکسته ، ا ...

ایکااااااااااش تاآخرعمرم تودلم میموند من غرورم شخصیتم له شده حقیر شدم

این کاربری برای منو دوستمه صرفا جهت اطلاع😌من خودم فرهنگیان درس میخونم ومیخام پزشک بشم دوستم پشت کنکوریه ومیخاد فرهنگیان قبول شه🙂
2728
روزگارت چشه؟چندسالتونه

روزو شبم شده اینکه اون راجبم چه فکری میکنه آبروم رفته فک کرده حتما دربه در دنبال شوهر بودم ۲۱سالمه

ایکااااااااااش تاآخرعمرم تودلم میموند من غرورم شخصیتم له شده حقیر شدم

تو شخصیتتت خورد نشدهههههههه ، غرورت نابود نشده فقط واسه کسی که خواستی یه بار امتحان‌کردی می‌تونی مخ شو بزنی یا نه همین دیونه

.پایان
2738

اون دوس دختر داشت عین بچه آدم نگفت باکسی تورابطم که منه بدبخت خودمو معرفی کنم صدبار گفتم آیاکسی توزندگیت هست ناااامرد گفت نیست اما فهمیدم کسی بود خواست باهام دوست شه گفت من تورو برای ازدواج انتخاب نکردم باید بشناسمت منم چون اهل اینجور روابط نبودم قبول نکردم اونم بهم گفت پس تو دنبال من نیستی دنبال ازدواجی شبش هم نامزدش بهم پیام داد دست از سرنامزدم بردار

روزو شبم شده اینکه اون راجبم چه فکری میکنه آبروم رفته فک کرده حتما دربه در دنبال شوهر بودم ۲۱سالمه

یه پسر وقتی پیشنهادتو رد می کنه یعنی اینقد فکرش درگیر دنیاشه که بعد پیشنهاد دیگه به فکرت نمیوفته ، مگر اینکه کرم داشته باشه و بخواد ازت سواستفاده کنه که اینم توی تیپ شخصیتی های کمی هست .دیونه حالتو خراب نکن اون اصلا به اینکه این دختره چرا اومد بهم گفت نیست فقط به این فک می کنه من چقد عالی ام که ازم خوشش اومده 

.پایان
اوه چه بزرگش کردی  منم بودم میرفتم این کارو میکردم  حتما فکر میکنی پسره میره همه جا میگه ...

اره همین فکرومیکنم

2706